Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NZN - Profil | Po 18.7.2011 20:23:05

přidávám taky popelník. Fotím ho pořád dokola, takové zajímavé téma:-)

    NeXecutor - Profil | Po 18.7.2011 16:11:28

    !

      NeXecutor - Profil | Po 18.7.2011 16:10:42

      motyl na kvetu

        NPafka - Profil | Po 18.7.2011 16:01:22

        Ladinek >> Působí..... jak??! ;-)))

        Já mám nejradši asi tu první... pohled z věže radnice směr Sv. Kopeček (hooodně v dálce)... a pak tu poslední (dóm sv.Václava), neb jsem ji fotil při návratu z "akce" v cca 4 hodiny ráno, mokro v botech... to jsou fotky, které mají především sentimentální hodnotu pro autora ;-)))

        Byl jsem po jejich vložení trošku znechucen tím, co z toho vylezlo zmenšením na MRKU... fotky jsme nedávno nechali dělat v A3 a rámovat a jsou parádně prokreslené... ale tohle.... ;-)

          NLadinek - Profil | Po 18.7.2011 13:28:13

          Pafka >> ta druha s tim sloupem je dobra, nevim proc ale nejak na me pusobi :)

            NPafka - Profil | Po 18.7.2011 8:23:24

            Tomik >> Filtr polarizační ;-) ten má však vliv na výraznější mraky jen na té prostřední fotce dole. Jde o fotky převáděné na ČB, tak jsem si s nimi mohl trošku pohrát.

              NTomik - Profil | Ne 17.7.2011 20:07:52

              Pafka >> ahoj jestli se muzu zeptat,co jsi pouzil za filtr?Nebo cim pak to je ze ty cernobile fotky vypadaj skvele

                NPafka - Profil | Čt 14.7.2011 20:02:58

                Olomouc...

                  NeXecutor - Profil | St 6.7.2011 22:13:37

                  ,

                    NHermis_s - Profil | Po 4.7.2011 18:03:02

                    D1

                      NHermis_s - Profil | Po 4.7.2011 18:02:30

                      ohnostroj,brneska prehrada

                        NHermis_s - Profil | Po 4.7.2011 18:01:48

                        zapad slunce Dyje 5

                          NeXecutor - Profil | Ne 3.7.2011 16:46:45

                          Včerajsie vlny na priehrade

                            Nlibor4u - Profil | Čt 30.6.2011 9:03:39

                            Labe

                              NeXecutor - Profil | Ne 26.6.2011 20:48:26

                              Stary kostol pri Priehrade

                                NTomik - Profil | Ne 26.6.2011 20:43:42

                                eXecutor >> trochu podexpondovana vid?Ale jinak diky.

                                  NeXecutor - Profil | Ne 26.6.2011 20:29:11

                                  Tomik >> skoda toho svetla ale fotka pekna

                                    NTomik - Profil | Ne 26.6.2011 20:28:43

                                    vecerni pohoda

                                      NTomik - Profil | Ne 26.6.2011 20:22:12

                                      ceske stredohori :-)

                                        NeXecutor - Profil | Pá 24.6.2011 16:31:07

                                        Subaru Impreza WRX STi