Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | So 9.10.2010 20:40:32

Starouš >> :)

    NStarouš - Profil | So 9.10.2010 20:38:17

    Sice není s rybářskou tematikou, ale myslím, že celkem zajímavý fotoúlovek :-)

      NGigi1893 - Profil | So 9.10.2010 19:27:41

      snook >> :-)))

        Nsnook - Profil | Čt 7.10.2010 22:12:02

        tak pridam taky jednu do placu...

          NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 21:02:37

          placew >> jojo, stara dobra mrazici skola :)

            Nplacew - Profil | Čt 7.10.2010 21:00:59

            Hugo Fisher >> ta sa robi lahko. Vezmes fen, vypchateho rybarika a ides k vode. Fenom roztopis trochu ladu, rybarika das zobakom nadol a pockas kym voda znova trochu zamrzne tak, aby udrzala rybarika. Potom chytro odfotis a detaily dotahas vo fotosope :)

              NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 20:58:41

              Ledňáček (Iceman) >> tohle by mi stačilo jen vidět a byl bych spokojenej

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 20:55:21

                Hugo Fisher >> kéž by :-)

                  NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 20:48:11

                  Hugo Fisher >> úžasná stíhačka!

                  a tuhle znáš?

                  http://www.fotoaparat.cz/gallery/popup/231092

                  dostává mě svojí neuvěřitelnou náhodou mít možnost zrovna v tuhle chvíli cvaknout

                  edit: tak mě kolega Ledňáček předběhl:-)

                    NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 20:45:30

                    Ledňáček (Iceman) >> tvoje?

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 20:42:22

                      Hugo Fisher >> mě zase fascinuje tahle fotka, něco mě na ní zaujalo, sic technicky stojí za prd :-)

                        NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 20:39:12

                        DeProfundis >> a tuhle znas?

                        http://www.ceskyfortel.cz/wp-content/uploads/pohled​nice-lednacka-6.jpg

                        dostava me svoji cistotou, jednoduchosti

                          NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 20:36:29

                          Hugo, Iceman: tohle je fakt síla, ale z mýho pohledu už se jedná o fanatismus, ale krásnej fanatismus...

                            NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 20:33:18

                            Ledňáček (Iceman) >> v Praze ji maji ve velkem, je tam k tomu i text. A ackoli jsem si cetl snad vsechny texty, tak ted zaboha nevim, co k tomu lednackovi bylo napsano.

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 20:31:41

                              Hugo Fisher >> já se k té fotce stále vracím, je to pro mě fakt jak zázrak.

                                NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 20:29:37

                                Ledňáček (Iceman) >> videl jsem v zivote dost fotek. Videl jsem i celkem hodne vybornych fotek. Narazil jsem i na par genialnich fotek. Ale dost casto si tak nejak umim predstavit, jak foto vzniklo. Ovsem obcas proste netusim. Ten lednacek je treba vzorovym prikladem (asi by to slo vygooglit, jak se to dela - dost mozna fotak ovladany na dalku nebo cidlem, kdo vi ..).

                                  NJosher - Profil | Čt 7.10.2010 17:11:49

                                  Tak taky jedna letecká.Vyhlídková vzducholoď nad Bodamským jezerem.

                                    NLadinek - Profil | Čt 7.10.2010 16:49:19

                                    jedna letecka :)

                                      NShu-lin - Profil | Čt 7.10.2010 14:54:59

                                      Ledňáček (Iceman) >> Bych chtěl vidět jak to fotil. Letos jsem u nás na potoce v létě viděl taky dobrýho týpka.Ležel v trenkách v potoce ktrej je ledovej i v létě,v ruce foťák s podvodnim pouzdrem a na něco číhal.

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 14:50:51

                                        Hugo Fisher >> ty woe, to je foto, to snad není ani možný.