Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NMiloš 66 - Profil | Pá 15.10.2010 17:50:11

JAF >> :)) kde proboha?

    NJAF - Profil | Pá 15.10.2010 17:20:24

    můj první orel

      NLadinek - Profil | Čt 14.10.2010 15:39:07

      LudaT >> jj, tomu se rika, bejt ve spravnej cas na spravnym miste :)

        NLadinek - Profil | St 13.10.2010 14:34:15

        blabol >> to je fuk co to je, technicky ani kompozicne to za moc nestoji :)

          Nblabol - Profil | St 13.10.2010 13:45:47

          Ladinek >> to je vychod :D

            NLadinek - Profil | Út 12.10.2010 19:43:48

            blabol >> ja nevim, ale me to prijde o nicem.

            1. zapad slunce, kdyz pominu, ze je to nezajimavy tak prvni co me trkne je "cosi" v pravym dolnim rohu a ze je to cely desne tmavy a misto by slo taky zvolit lepsi...
            2. pruty, kompozice zadna, atmosfera chybi uplne... ty uriznuty pruty jsou fakt spatny...pro me tuctova fotka...
            3. vodnik, asi jedina ktera by mohla trochu zaujmout, ale zase ta kompozice....
            4. ricka, nicim nezajimavy, blby svetlo z blesku to totalne zabiji...fotka tak do rybarskyho alba, ale i tak bych tohle asi mazal rovnou ve fotaku...


            btw: v zahlavi je napsano cosi o vkladani fotek do jednoho prispevku tak zase nechapu proc tu jsou 4. Zkuste si to zahlavi precist nez zacnete tapetovat diskusi...

            Zkus si s tim trochu hrat, najit jinej zpusob, pac tohle je opravdu spatny :( sorry, ale me se to nelibi...

              Nblabol - Profil | Út 12.10.2010 19:00:53

              :)

                Nblabol - Profil | Út 12.10.2010 19:00:00

                vodnik :D

                  Nblabol - Profil | Út 12.10.2010 18:58:06

                  takove zatisi

                    Nblabol - Profil | Út 12.10.2010 18:56:34

                    neco s vakendu a dneska :)

                      Nscorpi - Profil | Ne 10.10.2010 20:17:04

                      Ještě jedna

                        Nscorpi - Profil | Ne 10.10.2010 20:15:51

                        Panasonic DMC FZ 30

                          NPitris - Profil | Ne 10.10.2010 19:40:22

                          Hugo Fisher >> Četl jsem kdysi průvodní článek k fotkám, kde byly rozfázované snímky střemhlavého útoku ledňáčka na rybičky a to jak nad vodou tak pod vodou a z různých pozic. Fotili to pomocí pohybových senzorů který spouštěl soustavu 8 foťáků (1DM3) se sériovým snímáním v předpřipravené tůňce kde byly ledňáčkům servírovány rybičky. Ale nemůžu ten článek dohledat, když to najdu, tak to sem hodim.

                            Ndrda - Profil | Ne 10.10.2010 19:05:36

                            Možná, že tahle fotka už někde na MRKu je, ale sem se snad hodí taky.

                              Ndrda - Profil | Ne 10.10.2010 18:55:41

                              Ledňáček (Iceman) >> Ledňáček (Iceman), HoumP, Hugo Fisher: ti ledňáčkové jsou překrásní. Když si uvědomím, jak jsem šťastnej, když ho občas na rybách jen zahlédnu letět ... :-)

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 10.10.2010 9:49:37

                                Ulcek >> :-))) Tak nějak.

                                  NUlcek - Profil | Ne 10.10.2010 8:43:40

                                  Ledňáček (Iceman) >> domácí porno?

                                    NHoumrP - Profil | So 9.10.2010 23:54:50

                                    Hugo Fisher a Ledňáček (Iceman) .... mám kamaráda, který fotí zvířata a hlavně ledňáčky. Fotí z úkrytu, je to vše o trpělivosti. Musíš také znát vše o chování a zvycích focených zvířat a ptáků. Tady je jeho pár fotek...

                                    http://galerie.fotografovani.cz/showgallery.php?cat​=500&si=&page=1&sort=1&perpage=12&password=&ppuser=​5604&stype=0&bUser=

                                    Také jsem viděl, jak se fotí podvodní fotky, či lovící ledňáček. Nikoho takového neznám, ale není to jednoduché a je to tak trochu o penězích. Dá se do potoka akvárko s rybkama, pod vodu se rozmístí foťáky a okolo akvárka na stativech další. Je to o min. 4 foťácích, stativech, podvodních pouzdrech, dálkových odpalech atd.....

                                      NGigi1893 - Profil | So 9.10.2010 22:15:51

                                      Starouš >> ...haha...ten stín je libovej :-)))