Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NJAF - Profil | Čt 7.10.2010 14:31:13

Ledňáček (Iceman) >> Jednoho lovícího Ledňáčka bych měl....
:-)

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 14:22:35

    Hugo Fisher >> jasně, to máme všichni z rodiny :-)

      NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 14:14:43

      Ledňáček (Iceman) >> beru! :)

      a taky mas specilani vicko pres oko, abys svuj zrak chranil, kdyz lovis pod hladinou? :)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 14:13:16

        Hugo Fisher >> chceš lovícího ledňáčka? No problém, klidně ti zapózuji :-)

          NHugo Fisher - Profil | Čt 7.10.2010 13:55:16

          Tak jsem se vratil z vystavy World Press Photo v prazskem Karolinu.

          Pokud jste to nevideli a laka vas to, tak si nejsem zcela jist, ze to za tech 100 Kc stoji..

          Nejvic me dostala serie o Lance Armstrongovi. A pak fotografie loviciho lednacka (nikdy nepochopim, jak to muzou takto vyfotit).

          A fotografovat ukamenovani cloveka je dost silena prace .. celkem by me zajimaly pocity fotografa (huraaa, mam to ostry a dobre exponovany..).

          No, trva to do 10. rijna, myslim. Tak se dojdete pokochat, nebo taky ne.

            NPádík - Profil | So 2.10.2010 23:07:55

            drda - díky, udělal jsi přítelkyni velkou radost. Foťák už ji asi z ruky nevezmu (-:

              Ndrda - Profil | So 2.10.2010 20:42:17

              Pádík >> na voliči režimů nastav Speciální scény (SCN) a otočným ovladačem nastav Zdůraznit barvu. To je celé.

                NPádík - Profil | So 2.10.2010 20:28:57

                DeProfundis >> deprofundis, r.p.- zkusil jsem snad vše v menu a nic jsem nenašel )-:.
                manuál musím někde vyhrabat.

                  NPádík - Profil | So 2.10.2010 20:25:59

                  DeProfundis >> DeProfundis, R.P.-Q

                    NDeProfundis - Profil | Pá 1.10.2010 19:23:04

                    Pádík >> jak píše R.P. - projdi si scénický režimy a docvakne ti to

                      NR.P. - Profil | Pá 1.10.2010 18:31:28

                      Pádík >> měl by to být režim Zdůraznit barvu, nejdřív zaoszříš na požadovanou barvu a vybereš jí a pak fotíš, alespoň tak je to u SX10, doporučuju manuál

                        NPádík - Profil | Pá 1.10.2010 17:26:26

                        DeProfundis - prostě nevím co jsem zmáčknul. Rád bych něco takhle nafotil a nevím jak se umáčknout znouvu (-:

                          Ndrda - Profil | Út 28.9.2010 20:05:11

                          ZN >> díky. Od tebe mě gratulace těší zvlášť. Jít na věc od lesa považuji za naprostý základ :-)

                            NZN - Profil | Út 28.9.2010 19:46:16

                            jarda 2004 >>
                            :-))))))))))))))))))))))))

                              NZN - Profil | Út 28.9.2010 19:44:21

                              drda >>
                              jestli jsi mermomocí toužil po takovémto efektu, tak se ti to povedlo. Gratuluji.
                              Btw., jdeš na to focení od lesa, ne že ne:-)

                                Ndrda - Profil | Po 27.9.2010 18:56:34

                                Hugo Fisher >> možná je "toužil" příliš silné slovo, ale určitě jsem rád, že se mi to povedlo. Jsem zase o jeden krůček víc vpředu :-)

                                  Nhovadoz - Profil | Po 27.9.2010 16:33:57

                                  BobPaar >> Protože se mi to v tý mlze líbilo. Bylo to moc krásný. Na fotce to už není ono, ale stejně se mi to líbí i tak.

                                    NDeProfundis - Profil | Po 27.9.2010 15:52:08

                                    Pádík >> moc nechápu tu otázku, co to je jako umáčknul? Jinak to samo lze.