Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NBobPaar - Profil | Po 27.9.2010 14:41:30

hovadoz >>

Krajina super, ale proc fotis v mlhe :)

    NJosher - Profil | Po 27.9.2010 11:48:37

    Ladinek >> Já ne.Mě se to líbí tak jak to je.

      NLadinek - Profil | Po 27.9.2010 10:19:40

      drda >> super, akorat bych tomu pridal trochu barvy... na me je to nejaky moc sedivy... ale jinak super :)

        NHugo Fisher - Profil | Ne 26.9.2010 22:45:27

        drda >> nene, efekt skvelej :)

        Navic jsem rad, ze jsi docilil toho, po cem jsi touzil .. Ne?

          Ndrda - Profil | Ne 26.9.2010 16:11:35

          Ledňáček (Iceman) >> , Hugo Fisher: taky jsem se trošku divil, co mi z tohohle vylezlo :-)

            NHugo Fisher - Profil | Ne 26.9.2010 14:30:39

            drda >> :)

            peknej potok, to v nem tece mliko? :)

              NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 26.9.2010 13:32:06

              drda >> to je focené pod pivovarem? :-)

                Ndrda - Profil | Ne 26.9.2010 13:16:22

                A ještě jeden záběr. Na tomhle se kompozičně asi nedá moc co zkazit.

                  Ndrda - Profil | Ne 26.9.2010 13:13:36

                  ZN - jak jsem slíbil :-)

                    NPádík - Profil | Ne 26.9.2010 12:15:05

                    Zdravím chlapi,
                    je možné tyhle barvy fotit standartně nebo jsem se jen umáčknul? Mám Canon Power Shot SX 20IS a chtěl bych si koupit jiné dělo, ale když tomu nerozumím je na ......
                    Díky za odpověď.

                      Nhovadoz - Profil | So 25.9.2010 20:20:22

                      Pitris >> Já moc fotit neumim, jen tak to zkoušim pro sebe a když se mi něco povede, tak mám radost a když ne, tak to smáznu. Výhoda digitálu.:-))

                        NPitris - Profil | So 25.9.2010 20:11:39

                        hovadoz >> JJ, občas si s tim hraju při portrétech, dá se udělat dobrá atmoška...

                          Nhovadoz - Profil | So 25.9.2010 16:59:14

                          Pitris >> Pitris - 25.9.2010 16:34:59 >> Jestli myslíš ty dvě fotky co vypadají rozmazaný, tak ty jsem sice proti slunci fotil, ale takhle to opravdu vypadalo v reálu. Byla tam mlha a slunce to tam jen tak tak prosvěcovalo. Horejšek objektivu jsem zastínil rukou, takže mi do něj slunce nesvítilo. Vždycky mi to pomohlo, ale jak jsem už psal, v reálu to z rána v té mlze bylo stejný.

                            NPitris - Profil | So 25.9.2010 16:34:59

                            hovadoz >> A takhle to vypadá když fotíš proti sluci :-) Ale vypadá to, že je tam krásně.

                              Nhovadoz - Profil | So 25.9.2010 13:35:43

                              Ještě dvě.

                                Nhovadoz - Profil | So 25.9.2010 13:25:25

                                Ahoj, hodím sem jen pár fotek krásný krajiny. Neříkám, že je to o super technice, mám jen normál foťák, ale jde jen o tu krajinu.:-))

                                  NZolta - Profil | Pá 24.9.2010 19:49:56

                                  Jedna z mobilu, ale mě se líbí :)

                                    NOG - Profil | Pá 24.9.2010 19:46:24

                                    Starouš >> inspiroval jsi mě tak jsem taky zkusil úpravu jedné s mořskou tématikou

                                      Njarda 2004 - Profil | Pá 24.9.2010 18:52:14

                                      Starouš >> Pro mne ti odborníci ani moc nejsou kolikrát chváli to co se mi nelíbí a na opak ale to co jsi sem dal tak pro mne opravdu hezké.

                                        NStarouš - Profil | Pá 24.9.2010 18:49:44

                                        jarda 2004 >> díky! I já jsem amatér, takže mě zajímá každý názor...