Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

Njarda 2004 - Profil | Pá 24.9.2010 18:24:15

Starouš >> Jsem amatér tak i mé oko je amatérské ale mne se to moc zamlouvá.

    NStarouš - Profil | Pá 24.9.2010 15:21:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj lidi, posílám jeden svůj pokus o převod do čb foto (zašlá fotografie) Co vy na to?

      NHugo Fisher - Profil | So 18.9.2010 20:36:01

      ZN >> do muskarskyho privatu nevidim, to me docela stve. :)

        NZN - Profil | So 18.9.2010 20:20:08

        Hugo Fisher >>
        jak jsem psal, byl to jen povzdech.
        V legál muškařině si už neříkáme vůbec nic, v privátu si o novinkách na trhu říkáme. Povětšinou však z gastronomie a vinných sklípků. Bude to asi tím, žer většina jakž takž muškařit umí a ví, že pruty a lajny ryby nechytají:-)

          NHugo Fisher - Profil | So 18.9.2010 19:54:33

          ZN >> nevidim duvod, proc se tu vyrazne fotograficky prezentovat .. neb az budu mit fotku, s kterou budu spokojen, klidne ji ukazu. Zatim takovou nemam.

          Na druhou stranu, proc nelinkovat odkazy na novou techniku? Nekoho to muze zaujmout - pro nekoho je to konicek a rad se mrkne, co je v jeho konciku noveho. V muskarine si nerikate o novinkach na trhu? O novem navijacku od Hardyho ci novem proutku od - ja nevim - treba fy Sage? :)

            NJosher - Profil | So 18.9.2010 10:08:46

            Asi máš pravdu.

              NZN - Profil | Pá 17.9.2010 22:50:54

              proč se vyžíváte v nějakých objektivech, foťácích a podobných sračkách? Proč se nezabýváte fotkou, vyjádřením něčeho, nějaké myšlenky, pohledu na život, vyjádřením nějakého pocitu? Vlastně, je to jen takový povzdech, ale nedalo mi to.

                NPitris - Profil | St 15.9.2010 9:19:37

                Hugo Fisher >> Když už tak tuto http://www.dpreview.com/previews/NikonD7000/ :-)

                  NHugo Fisher - Profil | Út 14.9.2010 23:02:57

                  http://www.youtube.com/watch?v=D1tTBncIsm8

                  Doporucuji jen pro silne povahy. :)

                    NJAF - Profil | Út 14.9.2010 21:24:56

                    HoumrP >> V tomhle taky nic nevidím.

                      NHoumrP - Profil | Út 14.9.2010 21:16:42

                      JAF >> za prostořekost půjdeš bydlet na chatu :-)

                        NOG - Profil | Po 13.9.2010 23:26:36

                        Dovolím si přidat jeden západ slunce

                          NShu-lin - Profil | Po 13.9.2010 20:09:46

                          HoumrP >> Nádhera.

                            NJAF - Profil | Po 13.9.2010 19:55:51

                            HoumrP >> Voda no.
                            :-)

                              NHoumrP - Profil | Po 13.9.2010 19:50:53

                              ZN >> Jezdím do Desné léta k příbuzným a byl jsem tam poprvé. Ostuda. Ale je tam krásně.

                                NZN - Profil | Po 13.9.2010 19:35:49

                                HoumrP >>
                                ano. Mumlavské vodopády v Harachově.

                                  NHoumrP - Profil | Po 13.9.2010 19:10:10

                                  Tak pár vodovek. Mumlavské vodopády v Harrachově.

                                    NLadinek - Profil | Pá 10.9.2010 10:22:32

                                    Hugo Fisher >> za ty prachy a na cropu je urcite super...Ale na FF me tech 50mm nejak nebavi :) je to nezajimavy...

                                    ZN > jj chybama se clovek uci...tohle byl jeden z prvnich koncertu co jsem fotil. A fotky jsem nejak neupravoval. Jen jsem je tenkrat prdnul na web pro kamose...vim, ze je to vymluva a az budu mit chvilku doma u compu tak s tim neco udelam. Nebo lepe, az pujdu priste a to je nekdy v rijnu tak budou novy :)