Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Fery - Profil | St 2.6.2010 21:08:01

Kocháč >> ale tak nějak tušim,že se nám jednou vrátí,jak bumerang:-(..a nebude to ani moc dlouho trvat:-(..má buldočí povahu a nedá pokoj

    Kocháč - Profil | St 2.6.2010 20:59:07

    Fery >> Tak nějak :o)))

      Fery - Profil | St 2.6.2010 20:57:14

      Kocháč >> muj názor je takovej,že na 99% to socani prohráli jen kvuli osobě Paroubka..takže díky Jirko.-)

        Kocháč - Profil | St 2.6.2010 20:54:04

        kakr >> Za takhle zpackané volby si to vůdce zaslouží :o))) V podstatě by jsme bradavičníkovi měli ale děkovat a klanět se až k zemi :o))))

          retrívr - Profil | St 2.6.2010 20:51:03

          Politika byla, je a bude především svinstvo převážně neschopných lidí /vyjímky potvrzují pravidlo/. Není to jen v ČR, bohužel u chudoby se vždy vše rychle provalí, chudí vždy budou chtít zbohatnout, kdo má hodně chce víc.Možná mnoho moudra v málo řádcích.Tak to je.Navíc ne každý má na svinstva v politice žaludek.Bez toho to ale moc nejde.Kdosi, kdysi pravil - nejlepší investice je do politiky.

            kakr - Profil | St 2.6.2010 20:44:54

            Kocháč >>
            Jsi zlý chlapec :-))

              Kocháč - Profil | St 2.6.2010 20:43:52

              kakr >> Jiřík ať jde do hajzlu :o)))

                kakr - Profil | St 2.6.2010 20:39:08

                KOLIBŘIK >>
                Ale Jiřík volby přece vyhrál !!!
                To zlotřilí pravicoví novináři mu nepřáli jeho volební triumf vychutnat.

                  Kocháč - Profil | St 2.6.2010 20:37:29

                  m.kindl >> přesně, do hajzlu s těma darmořroutama a navíc měli jsme to v té brožuře chlapi!

                    KOLIBŘIK - Profil | St 2.6.2010 20:35:56

                    Azbest >> Já nestojm o tvou přízen.Jen odepisuji na tvou zadanou otázku.Ber to tak že odpověd není určena tobě.Jsem strašně rád že ty volby dopadly takhle.Strašně jsem si to přál a věřil jsem tajně že není přece možný aby tady bylo dál to co dělal Paroubek a socani.Je mi jedno co si o mě myslíš a nezajímá mě to.Ale já jsem Čech a mě není lhostejný co se děje tady u nás v Česku.Zažil jsem tu komanče a tak nikdy nebudu pro levicovou stranu.Nikdo nevěřil že by Paroubek mohl prohrát.Já ano!!

                      Azbest - Profil | St 2.6.2010 20:07:50

                      KOLIBŘIK >> chlapče.
                      Bude lepší,když setrváme ve vzájemné ignoranci.
                      Tak zas nikdy.

                        Azbest - Profil | St 2.6.2010 20:06:07

                        Poušťák >> protože v čele islámu jsou vždy fanatici,je to svinstvo,což nezmění asi ani umírnění běžní,kteří nemají s výchovou teroristů nic společnýho-tak to teda vnímám.

                          Poušťák - Profil | St 2.6.2010 19:46:37

                          jurasoft >> Jirka Šachl - 2.6.2010 16:00:51 >> Jirko,nezlob se na mě,ale ty jsi opravdu guma.Četl jsi vůbec něco o islámu,že tvrdíš,,islám je prostě svinstvo"?Já si myslím,že každé náboženství a ideologie ve špatných rukou je svinstvo viz.církev v nedávných dobách.Položil jsi si otázku kde by jsi pracoval,kdyby jsme měli jen malou špičkovou armádní jednotku?Máš pravdu,že vše je jen politické rozhodnutí,ale dovedu si živě představit,kdyby nakupovala armáda samostatně.To by bylo možná ještě horší,než se děje nyní,a to by jsme se asi divily co jsou zelení schopni utratit za pí...oviny

                            Fery - Profil | St 2.6.2010 19:15:34

                            m.kindl >> ..mám na to podobnej názor..

                              m.kindl - Profil | St 2.6.2010 19:00:29

                              Fery >> Povím ti to asi takhle....základ armády je její bojeschopnost a myslím že bychom měli mít silnou profesionální armádu.Což znamená při naší velikosti a členství v NATO spíš špičkovou jednotku.My nejsme Izrael a nejsme obklopení nepřáteli....Gripeny jsou sice moderní letouny čtvrtý generace ale stáli neuvěřitelný prachy a vlastně ani nejsou naše...budem je muset vrátit.Měli jsme si nechat Mig 29 nebo 31...teď nevím co jsme měli.Co se týká Pandurů tak to je to samý....Na co nám za tak neuvěřitelný prachy bude tolik transportérů...stačilo by jich pár a za cenu jakou je mají ostatní.Osobně myslím že doba velikých armád je pryč...stačí nám profesionální jednotka na zahraniční mise a hotovo...spíš bych za ty prachy dovybavil policii,hasiče a záchranky...a klidně ještě rozvědku a kontrarozvědku.

                                KOLIBŘIK - Profil | St 2.6.2010 18:37:09

                                Azbest - >> Nazdar hochu.Myslím že politika je jedinný včem by jsme si asi spolu rozumněli.Sdílíme společné názory i postoje.Jsme sice každý z jiného města a to je odlišný k našim postojům ale výsledek našich názorů je naprosto stejný.Tak se měj a zas někdy nazdar.

                                  Lee-Haney - Profil | St 2.6.2010 17:22:23

                                  Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 2.6.2010 17:14:16 >> Jistěže :)

                                    Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 2.6.2010 17:14:16

                                    Lee-Haney >> ty tu vidíš nějaké odborníky?

                                      Lee-Haney - Profil | St 2.6.2010 17:12:12

                                      Tady když vás člověk poslouchá tak se divím proč nesedíte v parlamentu místo těch jelimanů a to nemyslím ironicky.Možná by sme se měli opravdu lépe kdyby tam seděli odbornící přes danný problém a ne korytáři...

                                        Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 2.6.2010 16:16:30

                                        jurasoft >> Jirka Šachl - 2.6.2010 16:00:51 >> ano arabášů je tu plno..a budou se sem tlačit ve velkým
                                        ale pánové....žlutý národ ovládne svět