Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NMacros - Profil | Pá 7.5.2010 20:49:45

mě zaráží ,že se zapomíná .že John nějak nepřiznal 7 let opravte mě jestli se mýlím svou dceru manželce no tak jak asi se chová v ostatních záležitostech .No kníže má za sebou člověka co přehodil kabát od lidovců kde by asi neměl už takovou moc no třeba si někod vzpomene jak byl uspěšnej jako náměstek na obraně s těmi padáky tam zahynuli lidi ,za to ,že se to zadalo někomu co to neuměl .To mě osobně nepřikreje ,že udajně byl schopnej min. financí .Ano to že měl Janotu za zadkem člověka co je na financích 30 let a určité věci zná z paměti.
Vím o čem mluvím ten Janota se za mě kdysi postavil i když mě extra neznal

    Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 20:47:56

    obcanskou povinost uz hlasali komunisti to uz jsme zapomeli????
    pane kakr

      Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:45:19

      kakr >> nebuj,já to dobře pochopil co ten oranžový vepř myslí,zvolte ho a jednou se budete hádat o flek pod mostem,on bude žrát polivku za 200kč a tobě nezbude ani na ten suchý plesnivý chleba...

        Npetrp - Profil | Pá 7.5.2010 20:45:14

        Něco pro pobavení:

        Pta se Paní učitelka dětí ve škole, jak moc mají rádi Paroubka.
        První se přihlásí Anička a říka:
        "Já mam Paroubka tak ráda že si ho necham vytetovat na bříško a až budu těhotná tak poroste spolu s mojim děťátkem"
        Druhý se přihlásí Arnoldek a říka:
        "já si nechám vytetovat Paroubka na biceps a jak budu posilovat tak bude cim dal tim vetsi a vetsi"
        Třetí se přihlásí pepíček a říka:
        "ja si Paroubka necham vytetovat na ptáka.
        .
        .
        .
        .
        BUĎTO PŮJDE DO PIČE NEBO BUDE VYSET!"

          Npepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 20:43:48

          ZN >> já jsem si sedl k prutu, že zase kus navážu (aspoň jedno očko), ale pustil jsem si k tomu mrk a paralyzoval jsem se tím. :-)

            NZN - Profil | Pá 7.5.2010 20:43:29

            pepa-č >>
            a ještě bych dodal, že dokud "obyčejný lid" nepochopí, že se o sebe musí postarat sám, že to za ně žádný vychcaný jeliman v oranžovém či červeném tričku (nakonec i v tričku jiné barvy) neudělá, dotud to bude v řiti.

              NBosanac - Profil | Pá 7.5.2010 20:42:44

              Diky nasemu soudruhu Kovacikovi jsem dnes mohl chytat na trech revirech s jednou povolenkou . Kurna to je vysada jako hrom . Je moji povinnosti dat mu hlas v techto volbach , urcite zaridi i zruseni predpokladaneho vyberoveho rizeni v roce 2014 na svazove reviry . Kdo by placel povolenku na kazdy revir zvlast kdyz nam zavidi cely svet moznost celosvazoveho rybolovu .

                NZN - Profil | Pá 7.5.2010 20:40:13

                pepa-č >>
                pepo, neuchlastám, mám rozum, Aspoň myslím. Proto mám srandu z fundovaných odpovědí, kdy kdy jaký jarda ví, co a jak a kde jaký človíček, tvářící se jak všeznalý tomáš přesně ví, co kdo kde rozkradl. Přitom tito všeználci nepochopili základ, že kradou všichni, jen ti mistři z okurkárny a neschopní náměstci z RaJe se nás snaží oškubat totálně, bez skrupulí a ještě nám slibují, že nám vrátí Elvise:-)

                  NLee-Haney - Profil | Pá 7.5.2010 20:38:21

                  Tomáš Kříž >> Já,ale nikde nepíšu že budu volit Ods.Nejsem hlupák,abych volil stranu tunelářů a prospěchářů :)

                    Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 20:37:02

                    tuzemak - 7.5.2010 20:28:06 >>
                    Já za nikoho nelobuji, je to má občanská povinnost, jen ČSSD v čele s milovaným Jiříkem nám zajistí světlé zítřky. Možná to někdy pochopíš, pokud ne ocelová pěst dělnické třídy Tě smete do propadliště dějin...

                      Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 20:37:00

                      kakr >> jsi ksmichu jak vubec muzes zastavat verejnou funkci hospodare fuj plivl bych ti do xsichtu co to meles o tezkem prumyslu prave slavny tezky prumysl nas dostal do sr...k pokud nevis a to uz tu fakt jednou bylo zavody o kazdou tunu oceli a uhli haha

                        NCarpeater - Profil | Pá 7.5.2010 20:36:43

                        Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli knížete, nebo Johna. Na knížeti se mi líbí, že je v podstatě nezkorumpovatelnej, na Johnovi zas program a systém e-referenda...ODS mi připadá v současný podobě nestravitelná partaj, Paroubek snad ani nestojí za koment.

                        Domnívám se, že ten blb ale vyhraje volby, jenom věřím, že parlament bude pravicovej.

                          Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:36:11

                          jarda 2004 >> jasně,jen lidi neví jestli půjdou vůbec volit,mají strach,že bude ještě hůř po volbách

                            Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 20:34:46

                            tuzemak >> A pak mají tihle lidé volit. Vždyť jen věk je překážkou pro práci a to jak pro mladé tak starší ale tohle by bylo na dlouho a tady to navyřešíme.

                              Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:33:32

                              jarda 2004 >> dnes už ti obyčejní lidé nikomu nevěří,ani se jim nedivím,mají přes padesát let a dřou bídu,nikdo je nezaměstná,pro každýho sou staří,je to až k pláči

                                Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 20:32:51

                                vikikaca - 7.5.2010 20:26:12 >>
                                Divím se, že brojíš proti Jiříkovi. Vždyť jste si profesně velmi blízko, jeho zkušenosti v pohostinství (RAJ) jsi mohl při své práci zúročit.
                                Zřejmě se bojíš o místo, barmanů nebude potřeba, budeme muset znovu vybudovat těžký průmysl, práce v ocelárně Tě jistě zocelí.

                                  Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 20:31:47

                                  tuzemak >> A to je ten problém těch obyčejných je většína ale pro ty co veslují není důležita.

                                    Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:30:55

                                    jarda 2004 >> v tom se nedá už dnes opravdu vyznat,každý dělá jen pro sebe,na obyčejný lidi se sere,bohužel to tak je

                                      Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 20:28:53

                                      tuzemak >> Sám nevím. Několik let jsem měl hodně blízký pracovní vztah z lobbistou a od té doby už tomu nepřidávám vážnost.

                                        Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:28:06

                                        vikikaca - 7.5.2010 20:26:12 >> divíš se,že kakr lobuje za to oranžový prase???já ne,určitě má hezký důchod,proto ho bude volit,fuj z politikou takovou oranžovou!!!!