Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Pá 7.5.2010 21:12:34

Martin M. - >> není náhodou MRK údajně apolitický? :-)) Jinak dle mého názoru je třeba přestat volit oranžové, modré, zelené atd. komunisty, stejně jako černoprdelníky, kteří se přisrali snad do všech polistopadových vlád. Je třeba volit skutečnou pravici, která vyvede zemi ze jha bolševické EU a morálního marastu, a začne prosazovat zájmy slušných lidí a na mezinárodní scéně zájmy ČR.

    NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:12:06

    Sven >> Chybí mi tam Zeman, s ním byla alespoň sranda.

      NMiraryb - Profil | Pá 7.5.2010 21:11:51

      karelc - ® Pá 7.5.2010 16:51:19 vůl má jen jednu jistotu, že půjde jednou na jatky!

        Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:11:06

        Sven >> njn a Vltava bude potom jako stoka smrdět ha hááá

          NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:11:00

          ZN >> Jasně a proto mu pomůžou...., pomůžou i nám..... ale tím paradoxně argumentovala i pravice. Co je tedy pravé a co levé a kdy? Podstata je podle mě jinde.

            NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:08:48

            Chybí mi tady hlasovací kolonka !
            Všichni už předvedli, co umí a co od nich můžeme po volbách očekávat.
            Moje volba by byla, A - G vypráskat bejkovcem do Vltavy, zakázat všechny politické strany, rozpustit parlament a senát a vládu svěřit osvícenému, absolutistickému monarchovi, s poradním sborem odborníků. :-)

              Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 21:06:55

              tuzemak >> to je fakt lide to mají čím dál tím víc težší

                NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:05:53

                Mrknato >>
                vůbec ti nerozumím, nebo možná nechci:-)
                Konkrétně Řecku by dle mého šlo nejvíc pomoci, kdyby se mu nepomohlo vůbec. ( oni tu pomoc stejně zase prožerou)

                  Npetrp - Profil | Pá 7.5.2010 21:05:32

                  Zajda >> O tom kdo je oslíček můžem klidně debatovat i o době,ale s váma?To ty vis taky jak bylo fajn.No komouši se neměněj.

                    Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 21:03:33

                    vikikaca - 7.5.2010 20:53:11 >>
                    Mohl by jsi mně napsat o jakých výdobytcích komunismu jsem psal? Zřejmě si pleteš socialismus a komunismus, Tvé mládí Tě ovšem omlouvá...
                    Až Jiřík vyhraje drtivě volby určitě zavede stranické vzdělávání i pro nestraníky a tam se vše naučíš.

                      NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:01:41

                      ZN >> kolego, začalo to Irskem, ze kterého udělali volavku, nyní bude čerpat Řecko, tak proč dělat, proč se řídit tím, co by mělo být normální a nutit do toho lidi?

                        NZajda - Profil | Pá 7.5.2010 21:00:33

                        petrp >> Oslíčku, aspoň ten vtip opiš bez chyb...A Kakr o té době, na rozdíl od tebe, něco ví...Ty už jsi to skoro ani nestihnul v dějepise...

                          NMajsher - Profil | Pá 7.5.2010 20:57:42

                          nevím jak vy, ale já fandím státopodnikatelům, líbí se mi zkrátka to výdělečné spojení soukromé firmy a státu. Taky doufám, že vše funkční si tu pěkně rychle zprivatizují. Vždyť to by bylo pro ostudu, aby výdělečné podniky měly státní účast - to zavání bolševismem, fuj!!

                            Npetrp - Profil | Pá 7.5.2010 20:55:02

                            kakr >> Je vidět ,ze vás ta doba kdy jste vyrůstal hooodně poznamenala.Znárodňovat by se vám chtělo.Hold jste byl zvyklej že se o vás stát celej život staral a teď máte strach se postarat sám.

                              Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:54:54

                              vikikaca - 7.5.2010 20:47:56 >> ty jsi veděl aby toto komunista zapoměl???do svý smrti na ně bude zpomínat jak se za ně měl dobře,nebuj on jim ten oranžový jednou řekne,bohužel na důchody nemáme,musíme si zvýšit svoje platy ha hááá

                                NMacros - Profil | Pá 7.5.2010 20:54:32

                                Carpeater >> mě je to divné asi už máme krátkou pamět no nic pěkně u vody všem

                                  Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 20:53:11

                                  pane kakr mohl byste mi rict o nejakych vydobytcich komunismu nejak o zadnych nevim???

                                    NCarpeater - Profil | Pá 7.5.2010 20:51:46

                                    Macros >> mě to zaráží taky, ale zas tak moc mi to nevadí.

                                      Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 20:50:14

                                      Bosanac - 7.5.2010 20:42:44 >>
                                      Konečně po dlouhé době moudrá slova. Bohužel ze všech výdobytků socialismu nám už zbyl jen lidový rybolov. Po vítězství ČSSD ve volbách budou určitě všechny vody, které se nazývají soukromými revíry vráceny zpět pod křídla ČRS a MRS.
                                      Naše vody si rozkrádat nedáme!!!

                                        NCarpeater - Profil | Pá 7.5.2010 20:50:09

                                        Na druhou stranu, řecký příklad jasně ukazuje, že dluhy se platit nemusí... :-))))

                                        V tomhle má Paroub recht.