Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NMiraryb - Profil | Pá 7.5.2010 20:27:40

karelc >> podle tvé karty nejseš nic, protože se stydíš za své povolání a čekáš na to, že tě Jiřík se svými sociálními dávkami uživí. Nebo jsi státnízaměstnanec za což se asi taky stydíš, ale děláš si z nás prdel.

    Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 20:26:55

    ZN >> Nalej si třeba sud slivovice je to jen názor a já ti ho nenutím. A prdel si opravdu nedělám. A pokud z tím máš problém dej si ještě panáka a začni číst babičku to není tak nervově vyčerpávající.

      Npepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 20:26:47

      vikikaca - 7.5.2010 20:26:12 >> sedíš si na vedení, ale krásně :-)

        Npepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 20:26:17

        ZN >> se asi uchlastáš, z téhle otázky brzy :-))

          Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 20:26:12

          kakrova agitace za jirika je k smichu nebo spise k placi takova agitka tu probihala v 1948 a jak to dopadlo plane idealy utopie o socialnim state a vysledek bude jaky???

            Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:25:14

            jarda 2004 - 7.5.2010 20:18:50 hezky napsaný,a včil mudruj,co teda radíš???>>

              NTomáš Kříž - Profil | Pá 7.5.2010 20:24:31

              Lee-Haney >> Asi máš pravdu, že moc není z čeho vybírat. Ale v jednom mám jasno. A to, že volit ODS nebudu. Proč? Ty, co rozkradli a vytunelovali tuhle republiku (za pánů Pilipů, Klausů apod.)? Na to všichni zapomněli? Ty, kteří se chovají jako arogatní, vulgární, urážlivé hovada (viz Topolánek)? :-) Nikdy.

                NZN - Profil | Pá 7.5.2010 20:24:29

                jarda 2004 >>
                člověče,

                " Dokud politik nebude vnímat voliče, jako toho kdo mu umožnil stát v čele země"
                já nevím, jestli si neděláš prdel.

                "Kolik z nás se dočká těch kýžených populistických slibů a změn které řadu let nepřichází, ať vesluje pravák nebo levák"
                A z toho se mi chce zvracet úplně. Musím si jít nalít slivovovice, i když jsem fakt nechtěl.

                  Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 20:24:24

                  tuzemak >>
                  Ukázal jsi se v pravém pravičáckém světle. Nebohé důchodce, kteří v potu tváře pracovali, aby jste mohli študovat chcete i o almužnu, kterou důchodem nazýváte připravit.
                  Naštěstí je tu náš milovaný vůdce Jiřík, ten s podobnou svoločí zatočí rázně, po bolševicku..

                    Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 20:23:21

                    Lee-Haney >> Děkuji.

                      NLee-Haney - Profil | Pá 7.5.2010 20:21:25

                      jarda 2004 >> Skvělý zápis děkuji

                        Njarda 2004 - Profil | Pá 7.5.2010 20:18:50

                        Pravá nebo levá všechno to je špína a v této republice bude trvat ještě hodně dlouho, než politik bude dělat to co má pro své voliče a né prodávat to co ještě prodat jde, když to co už šlo bylo prodáno. Jen těžko se dá orientovat tak aby volba byla správná a né jen nutným krokem volebního práva jedince který z určité euforie jde k volbám a po čase zjistí, že jeho hlas byl jen chodníčkem pro určitou skupinu politiků kteří víc, než občany poslouchají lobbistické našeptávače. Kolik z nás se dočká těch kýžených populistických slibů a změn které řadu let nepřichází, ať vesluje pravák nebo levák. Dokud politik nebude vnímat voliče, jako toho kdo mu umožnil stát v čele země tak jsou volby jen satirou která je výsměchem pro občana.

                          Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:18:39

                          kakr >> asi sis spletl letopočet,komunisti už tu nadělali paseky dost,neblázni a táhni do hajzlu stím bachroněm Paroubkem,tobě bych sebral důchod abys tu nevyskakoval pro to prase tlustýýý!!!!!

                            Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 20:18:06

                            tolik roku se nam tu roztahovali bolsevicke svine ted zase vyzrana bradavice lidi kdy to skonci

                              NLee-Haney - Profil | Pá 7.5.2010 20:16:25

                              Teda Čssd nějak nemusím,ale pravice taky není výhra v podobě lidí kteří tam momentálně jsou.Ono asi není moc z čeho vybírat.

                                Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 20:14:41

                                kakr >> po precteni tveho prispevku je mi na zvraceni

                                  Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:13:19

                                  Azbest >> myslím si že nedělá,je zblblý politikou z novin a televize,asi nemusí makat,proto ví koho bude volit a kdo mu pomůže zůstat dál sedět na teplý židličce někde v kanceláři..

                                    NAzbest - Profil | Pá 7.5.2010 20:10:29

                                    karelc >> furt doufám,že si děláš kozy....

                                      Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 20:03:34

                                      karelc >> koukám na tvůj věk a žasnu,kecáš tu jako t y prasata ve vládě,škoda že si nezažil komouše,věř,že bys o tom bachratým Paroubkovi sakra mluvil jináč,dej si ledovou sprchu aby si se už probral z tý letargie,Paroubek ve vládě,česko na tom bude hůř než Somálsko!!!!

                                        Npepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 20:03:23

                                        Líbí se mi jak někdo volí VV:
                                        jejich šéfík pan John.
                                        zajímavý týpek.
                                        7let nemanželské dítě adoma to nevědeli. No a? to je jeho věc, nikoho nesoudím, život není černobílý, o nic nejde. S tím bych neměl žádný problém.

                                        Ale ten chlap nenašel v sobě za 7 let odvahu přijít domů a říct:
                                        "Zlato (slovní hříčka :-)), věci se mají tak a tak, je třeba se k tomu nějak postavit." Raději se skrýval schovával a lhal.

                                        Takže lhář, srab a zbabělec, který před problémy uniká, jejich řešení se vyhýbá a případně o nich lže (svým nejbližším), teď přesvědčil veřejnost, že jim (cizím lidem) lhát nebude a problémy bude řešit, postaví se k nim vždy vzpříma a čelem.
                                        A nebude lhář a srab, ale odvážný a pravdomluvný.

                                        A lidi mu to věří. Neuvěřitelné.

                                        (opakuji pro ty, co neumějí číst, že má dítě s jinou atd. je mi fuk, to ho jako možného politika v mých očích nijak nediskvalifikuje, ale to že to začal řešit až když musel (dohnán médii) a sám za dlouhá léta nenašel (nebo nehledal) v sobě schopnosti to řešit, to ho v mých očích diskvalifikuje totálně)