Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NMacros - Profil | Pá 7.5.2010 19:32:44

Majsher >> nevím co říká analýza ,ale vidím jakým způsobem se provádí nabídka jednotlivých stran a bohužel ta pravicová mě přijde reálnější

    NSanti - Profil | Pá 7.5.2010 19:31:00

    karelc >> Jen dotaz.. "Nepotopil" se Prostějov někdy teď? V řádech několika dnů? ? ?

      NMacros - Profil | Pá 7.5.2010 19:29:20

      karelc >> jenže kolik se u nás dáva na zdravotnictví z HDP koukni na němce.Prosím zamysli se vždyt jsou to řeči radši pravici i když jsou tam lidi jaký jsou tam ale ne všeci.Bylo tady nějaké podhoubí tak z čeho to mohlo růst .Jo kdyby tady byla domakracie jako jinde nebo rozvinutá trochu společnost. hmm pěkně u vody všem

        NMajsher - Profil | Pá 7.5.2010 19:27:43

        tony.bobo >> nejlepší je, že podle analýzy Hospodářských novin by naplnění programu ODS i ČSSD mělo za následek téměř stejnou výši státního schodku...

          Ntony.bobo - Profil | Pá 7.5.2010 19:23:49

          A´t je tam Petr či Pavel vždy to bude stejný.Každý jen slibuje a skutek utek.

            NBernard - Profil | Pá 7.5.2010 19:23:46

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 19:18:00 >> Skvělý zápis, děkuji!

              NMajsher - Profil | Pá 7.5.2010 19:21:05

              Kocháč >> já budu volit levici už jenom kvůli tobě - prosím, abys dodržel slovo a dal mě do ignorovaných.

                NVítek - Profil | Pá 7.5.2010 19:18:24

                Hermis_s >> no a pivo potečee čůrkem

                  NNetipa - Profil | Pá 7.5.2010 19:18:00

                  Anketu, anketu, anketu, anketu

                  Jinak slaboduchým jedincům bez vzdělání by se volby týkat neměly (zakázat jim to), jelikož nedokáží ve své jednoduchosti pochopit následky, které se díky jejich zvolení levice promítnou do budoucna a negativně zasáhnou mladou generaci (mě).
                  Ačkoliv pravicové strany u nás nejsou žádný zázrak, tak alespoň pod jejich vedením stát nebude muset vyhlásit bankrot (patrně)

                    Nkobr.d® - Profil | Pá 7.5.2010 19:12:52

                    karelc >> Uvidíte po volbách, jak se všechno změní. Jirka je vyhraje a konečně tady udělá pořádek. Konec rozkrádání......začne rozdávání. Takhle se sháněj voliči http://zpravy.idnes.cz/skromach-volicum-slibil-15-​​​tisic-duchodu-pak-si-to-ale-rozmyslel-pvh​-/domac​i.asp?c​=A100308_125601_domaci_taj :-))) To vypadá na řecký model

                      NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 19:09:35

                      Kocháč >> No jo,kdyz ono vetsina Cechu by nejradsi sedela doma,brala prachy a nic nedelala,natoz neco vymyslela a pracovala na sobe...

                        NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 19:05:27

                        karelc >> Koukam dalsi,co chce,aby mu litali peceni holubi do ust zadarmo.
                        Pá 7.5.2010 18:50:10

                          NVítek - Profil | Pá 7.5.2010 19:00:04

                          karelc >> chudák obyčejnej pytlák má život vždycky těžkej :-)

                            NKocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:59:26

                            Martin M. - >> aby jsi to nemusel hledat
                            ODS
                            ČSSD
                            KDU ČSL
                            KSČM
                            SZ
                            TOP 09
                            VV

                              NKocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:55:45

                              Martin M. - >> Když už jsi sem dal toto ožehavé téma, nemohl bych poprosit o anketu. Prostě seznam všech větších stran. Aby věděli kluci z partají jaké mají na největším rybářském webu preference :o)

                                NBalus - Profil | Pá 7.5.2010 18:52:14

                                Jirka změní hov... ,protože vládu nesloží

                                  NKocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:50:48

                                  Volby vyhraje Jirka, ale stejně to bude patová situace a mám skoro prasečí radost z toho, že to následně do pár let nejvíc odskáče právě ten tupej dav nižších vrstev co je teď budou volit, právě ti co jim sežerou třináctý důchody, porodný, zrušení poplatků a další bludy.

                                    Nkarelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:50:10

                                    Uvidíte po volbách, jak se všechno změní. Jirka je vyhraje a konečně tady udělá pořádek. Konec rozkrádání, vždyť i takový podniky jako OP Prostějov už ti modří stihli potopit! Celý průmysl v cizích rukou, český člověk aby jen dřel a dřel... Jako ve středověku...

                                      NKocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:46:47

                                      karelc >> Takoví šikulové jsou všude a k moci se cpou z vícero zjištných důvodů. Jsou tací ve všech stranách, ale jde o podstatu. Raději budu platit všude, když se země vyhrabe z toho marastu kam směřuje. Jenže s tou naší respublikou je to jak se svazem. Většinové stádo skočí na populistický kecy a za pár let se nám to šeredně vymstí.

                                        Nmpmaik - Profil | Pá 7.5.2010 18:45:02

                                        karelc >> Jen tak na okraj , zkus jít ze 100kč do supermarketu a nakoupit na víkend pro čtyřčlenou rodinu !!!!! Asi se ti budou smát !!! Ale on tvrdí že to je normální !!!!