Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Kocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:43:51

karelc >> Ty voe to není o chytrosti, v historii lidstva byly tisíce nadupaných velice schopných hovad, bohužel všehoschopných. Je celkej jedno, kterou stranu doprava člověk zvolí, ale nikdy ne rudý a oranžový!

    mpmaik - Profil | Pá 7.5.2010 18:42:34

    karelc >> Já vím , sexy mozek :-)))))))))))))))))))

      karelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:41:37

      Kocháč >> pokud to nás znamená tuneláře, šmelináře a podvodníky, tak doufám, že ANO!!!

        karelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:40:53

        Dobře, asi to není zrovna idol dívek a dam, ale vynahradí to tím, co má v hlavě!

          Kocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:40:13

          karelc >> omyl, nedělám si iluze o jednotlivcích, ale levice nás dovede do sraček podstatně rychleji.

            mpmaik - Profil | Pá 7.5.2010 18:39:37

            karelc >> Prase k praseti !!!!! To urážím jen to nebohé zvíře co z něj děláme řízky ..... Vždyť se na něj podívej ................................ na Paroubka myslím ...

              karelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:38:58

              Kocháč >> pravice nebo levice, o tom to není. Jde o to, komu věříš a kdo opravdu stojí za lidma...

                karelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:38:05

                Mitchell >> Tak na co si lidí platí zdravotní pojištění? Ty platby u doktora jsou REGULAČNÍ, tzn. že mají omezit péči. A kdo je u doktora nejčastěji? Staří lidi s malýma důchodama...Ty je potřeba asi REGULOVANOU péčí odstranit, ne? Aby bylo míň práce s důchodovou reformou...

                  Kocháč - Profil | Pá 7.5.2010 18:37:11

                  Hlaste se všichni kdo budete volit levici, abych si vás vy debilové mohl dát do ignorovaných.

                    Mitchell - Profil | Pá 7.5.2010 18:35:19

                    karelc >> placeni u doktora je ve svete uplne normalni mas prachy mas dobrou peci nemas prachy tak te osetri az na tebe prijde rada ODS to zavedlo lidi si zvykli a podělanej Jirka s Bradavici to musel zrusit neboj jen ted mluvi o tom co udela jen aby dostal hlasy a pak to bude vsechno jinak.

                      karelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:32:45

                      Vítek >> o SVOJE rybníky možná, ale co obyčejnej rybář? To zas budou chodit obyčejní lidi s pytlačkou kolem panskýho a bát se, aby jim nějakej správce nenařezal sukovicí?

                        Vítek - Profil | Pá 7.5.2010 18:28:50

                        O rybníky se nejlépe stará kníže Schwarzenberg, takže já už jsem rozhodnutej.

                          karelc - Profil | Pá 7.5.2010 18:27:39

                          mpmaik >> já ti nevím, ale urážky by sem patřit neměly...

                          A nevím, co ti na tom tak vadí, když si jde politik vyzkoušet obyčejnou práci lidí, za který bojuje! To by Nečas asi nedělal, aby si náhodou neumazal ruce...

                            Medvědisko - Profil | Pá 7.5.2010 17:46:02

                            boyscout >> Ani nevim. Možná jsem chtěl říct, že jsou věci na které je lepší se vykašlat.

                              kobr.d® - Profil | Pá 7.5.2010 17:31:24

                              Nemakáš - nežer

                                foxxx - Profil | Pá 7.5.2010 17:30:14

                                Něco pro pobavení:-)

                                Paroubek letí do Nebe. Zaklepe na nebeskou bránu, otevře mu sv.Petr:
                                "Jéé, pan Paroubek, pojďte dál. Pane Paroubek, máte dvě možnosti, buď tady hned zůstanete, nebo se zaleťte podívat ještě do Pekla a je jenom na Vás, co si pak vyberete".

                                Paroubek se podívá za sv.Petra, všude samý andělíček, příjemná komorní hudba, všichní jsou na sebe milí, plné stoly ovoce a pití, ale nikde žádný alkohol.

                                "No, když se neurazíte, rád bych se podíval ještě do toho Pekla, abych byl informovaný."

                                Zabouchá na pekelnou bránu a otevře mu nádherná čertice:
                                "Jéé, pan Paroubek, pojďte dál !"
                                Všude kolem jídlo, chlast, krásné holky,svižná hudba - zkrátka jeden velký mejdan.

                                Paroubek letí hned zpátky do Nebe, omluví se sv.Petrovi a že by raději do toho Pekla.
                                Vrátí se tam, zabouchá na pekelnou bránu, vyletí dva čerti, chopí se ho a šup s ním do kotle.

                                Paroubek nadzvedne poklici a rozčileně křičí:
                                "Co to má být? Dyť tady před chvílí bylo veselo, tancovalo se, jedlo, chlastalo, holka na každém rohu, a teď tohle?!"

                                Jeden z čertů povídá :
                                "Jóó, kamaráde, to byla předvolební kampaň a ta právě skončila!!!"

                                  boyscout - Profil | Pá 7.5.2010 17:29:56

                                  Medvědisko >> a kde jinde než v této otázce (viz název a zadání otázky)? Proč sem lezeš když tě to tak irituje? :-)

                                    Medvědisko - Profil | Pá 7.5.2010 17:25:34

                                    Nemůžu uvěřit, že se tu bavíte o politice. Se**te na to politika je prohnilá. Jděte radši na ryby!

                                      Santi - Profil | Pá 7.5.2010 17:24:14

                                      karelc >> Tohle je velký hadojezdectví co tu čtu.. :D:D