Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

tuzemak - Profil | So 8.5.2010 21:11:23

: vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 21:04:46 >> nedej sa,du do hajan abych brzo ráno vstal a mohl malovat nějaký transparenty k volbám:o)))

    TWIN 69 - Profil | So 8.5.2010 21:10:53

    Moravadream >> tak to jsme už dva,kdo je volit bude.Hodně jim fandím a věřím,že john má v trezoru nějaký kompromitující materiály ještě z doby kdy dělal Na vlastní oči

      retrívr - Profil | So 8.5.2010 21:10:27

      brulaKO - ANO.

        pepa-č - Profil | So 8.5.2010 21:09:07

        Moravadream >> to jistě, jen další s holou řití, co přičuchl k tomu jak se to dělá ve velkém a chce si taky líznout-
        A chlápek, co za 7 let doma nenašel odvahu říct, jak se věci mají a problém řešit čelem a ne lhaním svým nejbližším a uhýbáním, teď bude najednou cizím lidem říkat pravdu a ke všem problémům se postaví rázně a odvážně.
        vidím to v živých barvách.

          retrívr - Profil | So 8.5.2010 21:07:41

          pepa- č. - Teba hochu do mramoru vytesat.Nikdo mi nic nedal, děti jse zaplať pnbuh vychoval. Ase to ty fabrická, nepřízpůsobivý, barevný budeme teěžko učit.

            :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 21:04:46

            retrívr >> Já sem tam udělám chybu v textu.Ale ředitel školy-to je na pováženou.Připadá mi to,že si z nás děláš šprťouchlata.Tak ven s tím,co jsi zač?
            Tipuju:zedník nebo topenář.

            retrívr-Už proto , že jsi u nás napolo anonimní,

              Moravadream - Profil | So 8.5.2010 21:04:34

              Otevřeně říkám že volím VV chce to novou krev a John není blbec ani hlupák.

                drozďák 30,42 - Profil | So 8.5.2010 21:04:30

                Tuzemáku, tvoje ignorace je mou ctí.....

                  tuzemak - Profil | So 8.5.2010 21:04:25

                  BrulaKO - 8.5.2010 21:02:20 >> nebuj, jeden mražák je narvaný vepřovým a druhý hovězím,takže hlad možná u tebe ha hááá,náhodou žížala je v některých zemích specialita,proč si ju nedat že

                    retrívr - Profil | So 8.5.2010 21:04:20

                    vydrák - to máš první mpravdu, jen si nejsen jist, že jsi všechno pochopil.

                      sony72 - Profil | So 8.5.2010 21:04:05

                      pepa-č >> Zejména poslední věta je to pravé ořechové. Nechápu jak si někdo může myslet, že nějakej Pandurmen nebo Nečas nám to vybojujou. Ti jednodušší.

                        BrulaKO - Profil | So 8.5.2010 21:02:20

                        tuzemak >> tebe z hladu zmodra ptak, ovsem jestli ti uz nezmodral.Za chvilku si uz ani tu rybu domu nevezmes a budes papat rovnou ty zizaly s kteryma si chodil driv na ryby

                          retrívr - Profil | So 8.5.2010 21:01:29

                          pepa- č - ano jsi v obraze, díky.Nedělal jsem to úpně na h....o.

                            pepa-č - Profil | So 8.5.2010 21:00:10

                            : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:57:36 >> ony totiž žádné lepší zítřky nebudou. to vědí všichni, ale jedni o tom lžou a ti druzí mají odvahu to lidem říct.
                            no a někteří holt věří, že lepší zítřky budou. Ti obelhaní.

                            Lepší zítřky si musíš zajistit sám, sám a jen sám. Pokud čekáš, že ti je zařídí někdo nahoře, tak jsi vůl.

                              ZN - Profil | So 8.5.2010 20:59:20

                              Vám z Wall Streetu

                              Lid povolal nás do zbraně,
                              my opustili frézy a uniformy navlékli si místo kombinézy.
                              Stojíme pevně, v oku žár, vstříc slunci píseň letí,
                              střežíme práci dělníků a šťastný spánek dětí.
                              Kdyby snad vrazi z Wall Streetu přepadli nás jak saně,
                              poznají záhy lidu hněv, promluví naše zbraně!“

                                tuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:59:02

                                : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:57:36 >> že by praskla Paroubkovi hlava???

                                  retrívr - Profil | So 8.5.2010 20:58:16

                                  Už proto , že jsi u nás napolo anonimní, ty tady máme všichni nejraději.Šáhni do trenek, pak se prober a mluv.

                                    :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 20:57:36

                                    retrívr >> Tady něco smrdí!!!

                                      tuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:57:16

                                      : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:56:12 >> nebuj,oni stím přijdou,to je jejich tajný trumf..

                                        :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 20:56:12

                                        tuzemak >> Jojo nojo.Žádná pravice nám neslibuje lepší zítřky,to je divný!