Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

TWIN 69 - Profil | So 8.5.2010 21:22:15

pepa-č >> každý máme svý myšlenky.jestli se TI to nelíbí,tak dej k dobru jak to vidíš ty.

    Majsher - Profil | So 8.5.2010 21:22:03

    sliver - samolibý vůl >> až na ty dvě poslední sloky je to svatá pravda

      Lee-Haney - Profil | So 8.5.2010 21:20:55

      :-)vydrák - ® So 8.5.2010 21:04:46
      Neotírej se o zedníky jelimane.

        BrulaKO - Profil | So 8.5.2010 21:19:35

        Poušťák >> proc to pises me, ja Komunisty nevolim ty troubo, si trochu mimo ne

          Moravadream - Profil | So 8.5.2010 21:19:13

          pepa-č >> to máš pravdu to jediné mi vadí že přijdou nový a zase se budou učit a znovu hrabat než začnou makat. rysknu to ale..

            :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 21:19:11

            retrívr >> Ředitel školy nedělá chyby v textu.Nazdar

              pepa-č - Profil | So 8.5.2010 21:19:04

              TWIN 69 >> to je myšlenka jako břeh.

                :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 21:18:25

                Dulf >> Řeknu ti to takhle.Jsi o 2 roky starší a sám si dobře pomatuješ,jaký to bylo a o co šlo.Tak o co jde?

                  TWIN 69 - Profil | So 8.5.2010 21:18:03

                  pepa-č >> podstatné je to,aby VV vstoupily do vrcholné politiky a pak přesvědčily svoje voliče,že dali svůj hlas těm pravým.To co předvádí současná politická smetánka je HNUS nejvyšší třídy a hlavně Paroubek a jeho banda!

                    retrívr - Profil | So 8.5.2010 21:17:41

                    vydrák - ano máš pravdu, nevíš o kom mluvíš, proč chudáku dělíš lidi podle povolání.Mě řediteli školy., když to tedy tady ventiluješ určitě zedník nevadí, já již 4O let s těmi lidmi dělám. Tebe tady přece do budoucna nemůže nikdo uznávat.Možná, když nemá co dělat a baví se Tvými choromyslnými úvahami.Fakt jsem to s Tebou myslel dobře.Nikdy jsem tu neměl problém. Ty se mi zdáš.Zblbnul jsi, nebo co se stalo.

                      Poušťák - Profil | So 8.5.2010 21:16:10

                      BrulaKO - 8.5.2010 21:02:20 >> už se těším na staronová hesla z nedávné minulosti.Utáhnutím řemenu,pomůžeme Jemenu.Když vám tak chybí spravedlivá soc.politika,tak se odstěhujte na Kubu,nebo do KLDR.Tam už mají dobudováno a čekají je jen lepší zítřky.Kámoši nás nazývají tichýma bláznama,ale mezi náma je plno hlučnejch dementů,kterým mají radši sedět u vody a né jít k volbám.Úf to jsem si zase zas...ral sobotu.

                        BrulaKO - Profil | So 8.5.2010 21:15:35

                        TWIN 69 >> ja mam takovou obavu, ze to bude uplne jinak, jako novinare to byla jeho prace

                          sliver - samolibý vůl - Profil | So 8.5.2010 21:15:04

                          Oldřich Kryštofek

                          Za to, že tolik dárků mám,
                          že teplo je v naší škole,
                          já vím, že nejvíc děkuji vám,
                          stateční dělníci v dolech.

                          Za to, že tolik knížek mám,
                          velikých knížek i malých,
                          já vím, že děkuji tiskárnám
                          a všem co je tiskli a psali.

                          Za to, že teplé šaty mám,
                          i veselý rukávník bílý,
                          děkuji textilním továrnám
                          a všem, co v nich tkali a šili.

                          Za to, že tolik jídla mám,
                          že stále rostu a sílím,
                          já na ty s láskou vzpomínám,
                          co obilí žali a sili.

                          Za to, že z naší zahrady
                          je kousek světa svěží,
                          děkuji soudruhům z armády,
                          co věrně vlast naši střeží.

                          Za to, že rudý šátek mám,
                          ať se to každý doví:
                          horoucí pozdrav posílám,
                          soudruhu Gottwaldovi.

                          /Mateřídouška, 1950/

                            pepa-č - Profil | So 8.5.2010 21:14:55

                            TWIN 69 >> on se jich ale nebude chtít zbavit, woe :-), on si je bude chtít zavázat (Machiavelli copyright). vyděrače s kufříkem kompromitujících materiálů, naše politické scéna potřebuje jako sůl. to jistě.

                              Dulf - Profil | So 8.5.2010 21:14:06

                              retrívr - já myslím,že v těchto případech je nejlepší odpovědí ignorace.Je úsměvné ,když vzpomíná na minulý režim někdo,komu bylo 19 let v době změny.(pokud v kartě nelže)Ne že bych byl dnes ze všeho nadšenej,ale uvědomuji si co je důležitý.

                                TWIN 69 - Profil | So 8.5.2010 21:13:19

                                pepa-č >> to nevyřeší,ale může se zbavit spousty rádoby poctivých politiků

                                  :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 21:13:12

                                  tuzemak >> Hezké sny o budoucím znovubudování socialismu.

                                    pepa-č - Profil | So 8.5.2010 21:12:09

                                    TWIN 69 >> to jistě, tím jistě vyřeší spousta problémů této země.

                                      :-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 21:11:31

                                      retrívr >> Neodpověděl jsi mi na otázku,falešnej řediteli?