Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Npepa-č - Profil | So 8.5.2010 20:55:38

retrívr >> skibob?

    Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:54:49

    BrulaKO - 8.5.2010 20:52:53 >> už to tu někdo psal,stejně ti řeci ty biliony proženou přes báchory

      Nretrívr - Profil | So 8.5.2010 20:53:01

      vydrák - moc se omlouvám, že na Tebe reaguji až teď , byl jsem na rybách.Je zajímavé, že po Tvém návratu se dostáváme opět spolu do diskuze.Mě připadá, že Ty jsi si tu vydobyl pozici, přes svou aroganci, na kterou Ti nikdo neuměl odpovědět. Podle Tvé reakce na mne jsi chudák, který neví na co reaguje.Koho hodnotíš.Zvlášť hodnotíš li člověka, ne jeho umění v rybolovu. Jestli můžu, a Ty to strávíš? Jsem mimo své povolání již 15 let trenérem jisté reprezentace, mám spoustu společensky důležitých aktivit.A ryby jsem si dovolil až jako bonus, na který jsem se těšil.Chytám pouze 12 let.Vychoval jsem mnoho mistrů světa.Doufám, že teď spousta Tvých příznivců couvne. Opravdu nevím, v čem jsi výjímečný.I když možná?

        NBrulaKO - Profil | So 8.5.2010 20:52:53

        TOP 09 a ODS vede :-)), jste normální?Blbci Řecko teď dostane biliony korun!Lepší žít cely život dobře byt treba na dluh, lespi umrit jako dluzník nez jako CHUDAK!!!

          Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:52:04

          : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:51:17 >> njn člověk stárne a.....

            N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 20:51:17

            tuzemak >> A Azbest na nás s pravicí.

              Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:49:04

              : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:48:18 >> jenom jednou slzou,já kolikrát probečím celou noc:o))

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 8.5.2010 20:48:38

                Lenin vyhnal z Ruska cara,
                Lenin vyhnal boháče.
                Dělník se teď o vás stará,
                rolník peče koláče.

                  N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 20:48:18

                  tuzemak >> No jasně že nebylo.Se slzou v oku vzpomínám na staré časy.

                    Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:47:23

                    : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:46:32 >> no a neřiké,že nám bylo špatně???

                      N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 20:46:32

                      tuzemak >> Já jí taky pamatuju.Jmenovala se socialismus:-))

                        Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:42:01

                        : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 20:40:12 >> o tom nevím,že bych sa z azbesťákem nějak šťavil,to víš už pamatujem lepší dobu než je ta dnešní:o)))

                          N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 20:40:12

                          Azbest >> To se mi líbí,jak jste s tuzemákem našli společnou řeč.Vždycky jste se šťavily.Tak to má být.

                            Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:31:51

                            Azbest >> moja řeč,proletariát je třeba pořádně provětrat:o)))

                              NAzbest - Profil | So 8.5.2010 20:30:40

                              tuzemak >> máš recht...ale stejně jim občas dej,proto že aby si uvědomili sílu proletariátu,jinak jim ty nařvaný huby nesplasknou...

                                NAzbest - Profil | So 8.5.2010 20:22:41

                                kakr >> hele ty zvýře,doufám,že výš,že spousta nablblejch lopat to od tebe veme vážně a utvrdí se na svejch pomerančovo celulitickejch pozicích...:-)

                                  Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 20:22:23

                                  Azbest >> kálím na ně,oni se utlučou i bez nás....

                                    NAzbest - Profil | So 8.5.2010 20:21:13

                                    tuzemak >> dej jim vše buržoustům.

                                      N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 19:22:46

                                      retrívr >> Ty budeš zachovalej důchodce,neboť si celej život prd dělal.A takový důchodce bude republika potřebovat.Né aby dostávali důchod,ale aby sami ještě dělaly a mohli rozkradenou republiku podpořit.

                                        Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 19:15:05

                                        m.kindl >> nemusíš mlčet,jen ses zoptal a já ti odpověděl,tož sa nic nestalo,v pohodě