Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 19:13:28

tuzemak >> Už mlčím :-))

    Npepa-č - Profil | So 8.5.2010 19:00:37

    tuzemak >> jen mu dej, buržoustovi. (m.kindlovi)

      Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 18:58:24

      m.kindl >> sem hanák,proto malééé,mlovim jak mě zobák narostl,pardon:o)))

        Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 18:57:22

        tuzemak >> Neříká se "malý smrad" ?

          Npepa-č - Profil | So 8.5.2010 18:56:09

          tuzemak >> jen mu dej, buržoustovi.

            Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 18:55:40

            pepa-č >> jen tu dělá chytrýho a přitom má trenky posraný jako malé smrad,jeho příspěvek je vždy přínosem do nějaký léčebny...

              Npepa-č - Profil | So 8.5.2010 18:53:14

              tuzemak >> jen mu dej, buržoustovi.

                Ntuzemak - Profil | So 8.5.2010 18:51:26

                drozďák 30,42 >> inteligente z bažin,až budu plakat nebudu tu tlachat o hovně jako ty joudo,se divím,že ty takový tlučhuba se držíš ještě v čechách,seš ubožák co mele tlamou,ale toto zřízení mu je po chuti,neotravuj a najdi si k sobě rovnýho demente!!!!

                  Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 18:50:19

                  kakr >> Správně...jen tak dál.Jak říkám..národ musí padnout na hubu jinak se neprobere a až ti přivedou do domů revoluční gardy novýho sociálního nájemníka užij si ho....Jinak dobrá ironie.Samozřejmě ti nežeru ani písmenko z toho co tu píšeš :-)

                    NDulf - Profil | So 8.5.2010 18:23:29

                    Já osobně bych z toho nedělal drama kdo bude u vesla.Stejně se budu muset postarat o sebe sám jako vždy a jako každý normální člověk.Když si představím rozložení sil v parlamentu, tak něco prosadit stejně nebude jen tak.Hlavně aby nám to pořádně jezdilo.

                      NJaromírek - Profil | So 8.5.2010 17:15:56

                      kakr >> No ty jim teda dáváš!

                        Nkakr - Profil | So 8.5.2010 17:02:04

                        Cerebro >>
                        Rozhodně se je lépe se pochcat než zemřít jako Tycho de Brahe protržením močového měchýře.
                        Ale budoucnost naší vlasti je ohrožena a jen správný výběr strany, která nás provede úskalími které na nás číhají zaručí naši šťastnou budoucnost.
                        Proto volte ČSSD. Hip hip hurá, hip hip hurá.......

                          NCerebro - Profil | So 8.5.2010 16:52:11

                          kakr >> :-D já se z tebe snad pochč.ju smíchy

                            Nkakr - Profil | So 8.5.2010 16:41:31

                            Proč se zase snažíte na našeho milovaného Jiříka kydat špínu? Jen on v čele moderní levicové strany ČSSD je zárukou, že naše hospodářství nezbankrotuje. Zlá a falešná slůvka od pravičáků odráží s noblesou jemu vlastní, vůbec se s nimi nebude bavit.
                            Jen se divím, že i mezi rybáři se najdou tací, kteří by chtěli znovu vládu modrého ptáka. Až ČSSD zvítězí drtivě ve volbách možná prohlédnou....

                              NCerebro - Profil | So 8.5.2010 16:22:38

                              vokounek >> No v tom asi bude rozdíl, Francie si je totiž nastěhovala dobrovolně aby jim udělali levnou nekvalifikovanou práci. Jenže ta už teď není a oni se bouří protože chtějí pracovat ale nemají kde. Je malí počet nových pracovních míst bouří se tam i vysokoškoláci.

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | So 8.5.2010 16:22:24

                                xycht 27,09 - 8.5.2010 16:03:56 >> ale sral, je jich dnes už tolik, že výrazné zmenšení dotací od státu by vedlo k takovému nárustu kriminality, že by si to každý hodně rychle rozmyslel.

                                  Nsolich76 - Profil | So 8.5.2010 16:06:02

                                  vokounek >> proč by to dělali. Jsou chytřejší. Některé vyberou a některé čorknou. Přece si nebudou zapalovat živobytí )))))))))

                                    Nxycht 27,09 - Profil | So 8.5.2010 16:03:56

                                    Cerebro >> Řekl bych, že tenhle póvl volit nebude...oni si dávky vyřvali za totality, za ODS, za ČSSD, každý jim bude cpát, protože jich je hodně a bojí se jich. EDIT: já bych se s nima nesral