Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

vokounek - Profil | So 8.5.2010 16:03:19

kasch >> solich76 - 8.5.2010 15:51:53 >> týto naši indiáni (máme takých istých) aspoň nepodpalujú autá a obchody ako marokánci vo Francuzsku :)

    Cerebro - Profil | So 8.5.2010 16:00:34

    xycht 27,09 - 8.5.2010 15:47:41 >> Tak to si piš, že půjdou! Je to pro ně dobrá volba do budoucna. Nejdříve se napakujou na dávkách a podporách a až půjde stát do kytek zažádají o azyl v kanadě.

      solich76 - Profil | So 8.5.2010 15:51:53

      Trochu přihodím pod kotel chlapi )))))))))))) když už ))))

        xycht 27,09 - Profil | So 8.5.2010 15:47:41

        Josher >> Myslím si, že tahle individua, které přitáhlo hlavně pivo za 2 Kč ani volit nepůjdou.

          Cerebro - Profil | So 8.5.2010 15:43:45

          Jen dodám takovou nestranou poznámku na zamyšlení. Jak tu nadáváme na rozkrádání od politiků atd...., že udělali to a to. Tak se vzpomenu na poznámku co řekl bývalý poslanec ODS (jméno si nemapatuji).
          Že tu je pozitivní nebo negativní motivace.........

            Cerebro - Profil | So 8.5.2010 15:29:53

            Kocháč >> ámen

              GRUPA - Profil | So 8.5.2010 15:03:12

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 8.5.2010 13:13:50 >> To s tou bradavicí, mě tady z té celé diskuse pobavilo nejvíc. Parpičovi přívrženci by si měli nalepovat maketu jeho původní bradavice v nediamantovém provedení, jako důkaz oddanosti k vůdci asociální šepletě této země

                retrívr - Profil | So 8.5.2010 15:01:48

                vikikaca - dík za podporu.Myslím, že bez emocí smýšlející člověk, který sledoval zvláště předvolební kampaně, pak i následky to jinak vidět nemůže. Co se týče velkého Jirky, je to vždy jak přes kopírák, podchytit opálené, důchodce a ty co nechtěj makat.Bohužel,tito chodí poctivě k volbám, protože vědí, pak by měli smolíka.

                  vikikaca - Profil | So 8.5.2010 14:55:41

                  retrívr >> presne tak

                    retrívr - Profil | So 8.5.2010 14:47:58

                    Pokud tu nebude u vlády jedna strana, která nebude muset ustupovat,dělat šílené kompromisy, nebude muset dělat líbivou politiku,podstrojovat asociálům, být poplatná důchodcům/jdu do důchodu za 5 měsíců/ a podobně možná by tu cesta byla.Pokud to ale bude velký Jirka, chraň bůh /jsem atheista/ naše děti.Je pravda, větší demagog a lhář tu mimo jeho kolegy známého doktora nikdy nebyl.

                      kakr - Profil | So 8.5.2010 14:41:28

                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 8.5.2010 14:33:47 >>
                      ČSSD umí přitáhnout svým programem voliče podobně jako když si kapraři pomocí vyvážení zakrmí lovné místo. Jen místo bojlísem krmí klobásem...

                        vikikaca - Profil | So 8.5.2010 14:36:02

                        Josher >> pekne zvirata maji taky hlad

                          Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 14:33:47

                          Josher >> je vidět, že ČSSD ví jak správně zakrmit :D

                            kakr - Profil | So 8.5.2010 14:29:07

                            Josher >>
                            Ano, z fotek je krásně vidět jak široký záběr má sociální politika představovaná ČSSD. Každý i ten největší oportunista v ní musí najít něco dobrého.
                            Jen je zapotřebí nezůstat v den voleb sedět doma, ale svůj hlas dát pro vítězství soc. dem.

                              cuchak - Profil | So 8.5.2010 14:25:09

                              m.kindl >> U nás téměř každý rád obchází placení daní, jestli je to u vás jinak tak bych se divil. Tobě je z naší politiky veselo, mě ne.

                                Kocháč - Profil | So 8.5.2010 14:16:26

                                Koukám, že je tady víc vtipálků nebo zabržděných levičáků než jsem si myslel. Jinak souhlas s podstatou reakci Kindlose, azbesta, ZNka a podobně smýšlejících.

                                  Josher - Profil | So 8.5.2010 14:13:13

                                  Jiřík pohostí každého.

                                    Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 14:00:13

                                    Lee-Haney >> mně až tak do pláče není, mohlo by to být i horší...

                                      drozďák 30,42 - Profil | So 8.5.2010 13:59:31

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 8.5.2010 13:58:08 >> nevytáhnul by z něj paty ani on, ani jeho prachy...

                                        Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:59:17

                                        kakr >> asi tak...to je začarovaný kruh....když nikdo ty menší strany volit nebude, nikdy se nedostanou do vvysoké politiky, když se nedostanou do vysoké politky, nikdo je volit nebude :D