Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NLee-Haney - Profil | So 8.5.2010 13:58:53

Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 8.5.2010 13:50:17 >> Já jenom když vidím tu anketu kde má nejvíc hlasů ODS,ČSSD a nedejbože TOP09 tak je mi do pláče....

    Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 13:58:30

    jeden neochvejne milovany vudce skoncil v 1945

      NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:58:08

      drozďák 30,42 >> ledaže by si ten Kypr koupil :D

        Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:54:36

        Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 8.5.2010 13:50:17 >>
        Volit menší strany je větší zlo, Tvůj hlas skončí v propadlišti dějin.
        Jedině strana v jejímž čele stojí pevně a neochvějně náš milovaný vůdce Jiřík může nám všem zajistit blahobyt a prosperitu...

          Ndrozďák 30,42 - Profil | So 8.5.2010 13:52:37

          Azbest - ® So 8.5.2010 12:39:21

          s tím Kyprem si mě velmi pobavil.

          Až ty nebo tvoje fabrika bude mít daňový domicil na Kypru, tak si v ČR ani neotevřeš účet v bance...

            NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:50:17

            Lee-Haney >> no ale co s tím? volit menší :)

              NLee-Haney - Profil | So 8.5.2010 13:48:49

              Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 8.5.2010 13:45:18 >> Nemyslím si že Sven to myslel tak že se máš vysrat na volby,ale je blbost obhajovat strany které tam dosavaď byly a stačí se podívat jak to dopadlo.Ať levice či pravice,tahle verbež to dotáhla tam kde jsme a obhajovat jakoukoliv z nich je opravdu naivita a zaslepenost...

                NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:45:18

                Sven >> no a pokud se na to vysereme jak říkáš, tak tam ta zmiňovaná banda darebáků bude i nadále......právě v tom je podstata voleb....

                  NLee-Haney - Profil | So 8.5.2010 13:43:51

                  Sven >> tak tak

                    NSven - Profil | So 8.5.2010 13:43:03

                    Současná politická garnitura, napříč spektrem všech barev a vyznání je banda podvodníků a korytářů, která má voliče všech přesvědčení na háku. Důvěřovat jim a obhajovat je může jen naprostý prosťáček.
                    Vykašlete se na politiku, stejně váš názor nikoho nezajímá a ty u koryt, tím méně a raději vypadněte na ryby. Já už jdu. :-)

                      NLee-Haney - Profil | So 8.5.2010 13:39:52

                      Já teda nevím,ale tahle otázka nebyla zrovna dobrý nápad.Teda ne že by to nebylo oživení již ohraných hádek ,,kaprař vs zbytek'' ,ale tady už létají urážky že se člověk nestačí divit.

                        NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:37:05

                        kakr >> tak pozoruju, co se z toho vyvine...

                          NZN - Profil | So 8.5.2010 13:36:32

                          Stanďour >>
                          RV 3 :-))

                            Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:36:20

                            Stanďour >>
                            Provádím sociologický průzkum a zatím to vychází přesně dle očekávání.

                              NStanďour - Profil | So 8.5.2010 13:34:50

                              kakr >> Obávám se, že jsi nebyl pochopen. Ale nic si z toho nedělej - oblíbená ryba: kapr. :o)

                                Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:33:31

                                vikikaca - 8.5.2010 13:29:00 >>
                                Nejen měl, ale mám a budu se mít ještě lépe a radostněji až Jiřík se svým skvělým týmem vyhraje volby a zatočí se všemi reakcionáři....

                                  Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 13:29:00

                                  kakr >> ty ses musel mit v zivote hodne dobre

                                    Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:24:23

                                    vikikaca - 8.5.2010 13:21:59 >>
                                    O jaké sebrance píšeš? Nepleteš si barvy?

                                      Npetrp - Profil | So 8.5.2010 13:24:16

                                      kakr >> Ty jsi oranzovej verici.Vrazedna kombinace.

                                        NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:23:43

                                        vikikaca - 8.5.2010 13:21:59 >> klid...