Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NAzbest - Profil | St 7.7.2010 17:57:53

Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 7.7.2010 17:04:32 >> aha...a podle čeho by měla strana být volena?
Mimochodem-luxusní čeština...

    NParanoidní Schizofrenik - Profil | St 7.7.2010 17:04:32

    Jste spokojeni s výsledky voleb? :
    To nemužu říct, jsem minimálně spokojen za odchod několika exotů, na druhou stran ať dopadli volby jakkoliv jsou to stále ti samí lidé na jiných židlích..... doufejme že se dočkáme změn k lepšímu...každopádně nejsem spokojen s financováním předvolebních kampaní ......politická strana, by dle mého názoru neměla být volena na základě nějakých reklamních oblbováků.....

      NKocháč - Profil | St 7.7.2010 17:01:36

      Jsem se dneska dobře zasmál, ČSSD chce víc vejborů a stěžují si, že pravice jedná z pozice síly. Poslal bych je do hajzlu a nedal jim nic. Beztak všechno jen dojebou.

        NAzbest - Profil | Po 28.6.2010 21:33:52

        Financ >> přesně tak:-)
        Zní to skoro přirozeně:-))

          NFinanc - Profil | Po 28.6.2010 19:36:01

          Azbest >> Mistrovská práce s češtinou :-). To muselo dát fušku.

            NAzbest - Profil | Po 28.6.2010 18:55:46

            Financ >> zde to jakýsi žurnalista vtipně "vykáčkoval":-)))
            http://www.azbestus.cz/co-me-bavi/sranda/legracky-p​sane/luxusne-brilantni/

              NFinanc - Profil | Po 28.6.2010 18:29:44

              Azbest >> Celkově je z rétoriky této strany vidět určitá nevyzrálost, zvlášť když v tom má prsty slečna Kočí. Mívá hodně ultimativní výroky.
              Bezpečnostní agentura se rozhodně o zakázky bát nemusí, ani když pan předseda, nebo místopředseda VV na vnitru nebudou. Majitel firmy a celé představenstvo navázané na nejvyšší politiku se ve výběrových řízeních těžko odmítá. Reklama zadarmo, teď celá republika ví, co to je za firmu a co dělá. Zaplatit takovou promotion by stálo balík.
              VV jako strana byla dobrá myšlenka, realizace trochu pokulhává.

                NAzbest - Profil | Po 28.6.2010 17:52:52

                Nějak se mi ten John líbí čím dál,tím míň.
                Post min.vnitra,jako pojistka proti korupci.......ona miliardová zakázka pro bezpečnostní agentůru je miliardová zakázka pro bezpečnostní agentůru...

                  NAzbest - Profil | St 23.6.2010 13:28:32

                  drozďák 30,42 >> třeba blbýho smrt mrzí míň a to se rentuje.

                    Ndrozďák 30,42 - Profil | St 23.6.2010 13:26:30

                    Azbest >> no aby jste ale nepomřeli blbý, bacha na to.
                    Šlapete si po štěstí, nevědouce jak!

                      NAzbest - Profil | St 23.6.2010 13:24:09

                      m.kindl >> tak to asi bez vysvětlení nějak taky přežijem:-)

                        Nm.kindl - Profil | St 23.6.2010 12:58:43

                        Azbest >> Asi něco stejně duchaplnýho jako doteď :-)))

                          NAzbest - Profil | St 23.6.2010 12:13:27

                          vokounek >> tak vypadne z tebe něco?
                          Cos tím chtěl jako světu sdělit?

                            Nm.kindl - Profil | St 23.6.2010 9:17:35

                            vokounek >> Hmm....

                              NAzbest - Profil | Út 22.6.2010 19:30:00

                              vokounek >> ???

                                Nmasař00 - Profil | Po 21.6.2010 19:30:03

                                Azbest >> to máš pravdu

                                  NAzbest - Profil | Po 21.6.2010 17:18:27

                                  masař00 >> no tak k tomu tady, myslím, došlo.

                                    Nmasař00 - Profil | Po 21.6.2010 15:57:57

                                    Není zač, na druhou stranu je dobré vyhradit místo kde se o politice mluví aby se nezasí..ly jiné otázky.

                                      NAzbest - Profil | Ne 20.6.2010 23:56:10

                                      masař00 >> díky za fundovaný příspěvek.