Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nmasař00 - Profil | Ne 20.6.2010 23:01:06

Politiku od jistý nesleduju, poněvač bych byl permanentně nas...ej z těch všech lží a keců. Radši budu chodit(jezdit) na ryby, ty jsou aspoň upřímný-- berou-neberou. Lovu zdar a se..e na politiku.

    NAzbest - Profil | Ne 20.6.2010 22:37:18

    malamut >> chceš jiný slovo?:-)

      Nmalamut - Profil | Ne 20.6.2010 21:14:54

      Azbest >> obroda?

        Nvokounek - Profil | Ne 20.6.2010 20:49:24

        hawk. :)

          NKocháč - Profil | Ne 20.6.2010 19:33:51

          Azbest >> no uvidíme, celkem se to vyčistilo....

            NAzbest - Profil | Ne 20.6.2010 19:30:25

            Kocháč >> mne zase potěšil kongres ODS,když zvolili jako 1. místopředsedkyni paní Němcovou a Nečasovi všechny jeho lidi.
            Navíc Ken nedostal ani obč místopředsedu.
            Vypadá to na skutečnou obrodu a třeba zase bude proč je volit-ale konkurence se hodí:-)

              NKocháč - Profil | Ne 20.6.2010 18:17:07

              Dneska jsem se díval na Otázky Vency Moravce a měl jsem z té debaty vyloženě dobrou náladu.
              Možná to trochu nafouknu, ale holčina z VV řekla Zaorálkovi, že je lempl, Nějakej pravicovej starosta snad člen devítky komunistům, že je nebudou tolerovat, protože jsou to samé co fašisti. Dále se řešilo snížení státního příplatku ke stavebnímu spoření, zvednutí DPH a hlavně ořezání rozpočtu armády, protože je to díra na finance. 10 miliard asi jen tak lehce té zelené bandě neořežou, ale trojka by se mohla podařit. Možná by to chtělo nějakej novej zákon a zrušit výsluhy gumám. Kdyby půlku vyházeli, mělo by to bohužel krátkodobě obrácený efekt, místo úspory by se jednalo o ještě větší ztrátu v rozpočtu. Ale i tak bych do toho šel a přetrpěl to. Vykopat ty darmožrouty ven, žádný příplatky na bydlení, oblečení, cesty a další výhody. Časem by se nám to mnohonásobně vyplatilo. Žádný Iveca a podobný investice, beztak jsou k ničemu. A být to na mě, první letí Jiří :o)))
              Prostě pěkná debata, vyloženě jsem si to užíval. Možná by to byl chybný krok, ale žádný poměrný systém bych neřešil a komouše normálně vykopal ze všech zásadních pozic. Maximálně socanům pár místopředsednických křesel v sociálních zájmových skupinkách :o)))

                NFinanc - Profil | Ne 20.6.2010 13:10:39

                vokounek >> Už to nehul :-). Léčba kapitalismu socialistickými metodami je cesta do pekel.
                V některých budovatelských zemích bys takový plky mohl tesat do Powerpointu :-)


                  NAzbest - Profil | Ne 20.6.2010 11:33:29

                  vokounek >> a co myslíš-mám ještě něco dodávat?
                  Che a Chavez a taky Mao by z tebe měli radost.
                  Všichni budou zpívat stejné budovatelské písně a nadšeně hledět vstříc světlým zítřkům.

                    NPoušťák - Profil | Ne 20.6.2010 11:26:40

                    vokounek >> nezlob se na mě,ale ty nevíš o soc.spravedlnosti vůbec nic.S tvým nadhledem na věc,bych to viděl přestěhovat se na Kubu,protože tam už to dokázali

                      Nvokounek - Profil | Ne 20.6.2010 11:23:16

                      nikdy som tú knihu nevidel ani z vonku a preto to berem ako pochvalu :)

                        Nm.kindl - Profil | Ne 20.6.2010 11:07:25

                        vokounek >> Ty musíš mít otázka Marxismu Leninismu pod polštářem...

                          Nvokounek - Profil | Ne 20.6.2010 11:06:02

                          Financ >> je hrozné pozerať ako si celé skupiny ludí spravili živnosť zo soc. dávok. chcelo by to viazať tie peniaze na verejnoprospešné práce, alebo dochádzku do školy ich detí. poprípade zaviesť stravné lístky..

                            Nmalamut - Profil | Ne 20.6.2010 10:58:44

                            vokounek >> nevím, na čem frčíš, ale už to raději neber.

                              Nvokounek - Profil | Ne 20.6.2010 10:03:47

                              Azbest >> ikeď oni ma poznajú z tej druhej stránky (ťukajúci na hodinky a nespokojný. samozrejme nie furt) nevedia že mi na nich záleží :)

                                Nboyscout - Profil | Ne 20.6.2010 9:55:18

                                http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek​.phtml?id=670873

                                paráda, hned bude víc peněz pro naše studenty a vůbec pro nás :-)

                                  Nvokounek - Profil | Ne 20.6.2010 9:53:56

                                  Azbest >> to osobne som zabudol vymazať je to niaka nerealizovaná veta :)

                                    Nvokounek - Profil | Ne 20.6.2010 9:52:38

                                    Azbest >> sociálna spravodlivosť je rovnosť príležitostí. Niektorý sa to žial furt snažia dávať do polohy niakeho umelého odchovu. okrem toho riadim značnú škupinu ľudí, rôznych profesií, uzatváram zmluvy, dohadujem cenové ponuky.
                                    Som na tých ľudí hrdý lebo perfektne pracujú a robia na slovo čo im poviem. ja sa popri tom snažím zabezpečiť im všetko potrebujú pre perfektný výkon lebo sám mám z neho prospech. oni sú ako včielky čím lepšie lúky im zabezpečím tým lepší med sám mám..

                                    Jednoducho treba predchádzať tomu aby mohli už zbohatnutý (šikovný aj nešikovný) za sebou zatvárať dvere cez ktoré prešli. Je prirodzené že to robia. Volá sa to upevňovanie moci alebo jednoduchšia a lepšia budúcnosť pre ich deti.

                                    osobne


                                      NFinanc - Profil | So 19.6.2010 23:20:50

                                      Celý systém dávek je zvláštní. Ten problém se netýká jen našich méně přispůsobivých občanů, vždyť nějakou dávku pobírá téměř 50% lidí v produktivním věku. Funguje to i tak, že i ten kdo platí daně, může dostat nějakou dávku. Nejdřív peníze odvedu státu (nějaké poplatky), pak se nějaký úředník bude zabývat mou žádostí (náklady na správní řízení) a pak dostanu nějakou kačku na účet (další poplatky). Ten kdo platí daně by na dávky neměl mít nárok, to by šlo řešit odpočtem. Této oblasti státní správy by redukce neškodila.

                                        NFinanc - Profil | So 19.6.2010 23:10:53

                                        vokounek >> S podepisováním závazků, že po vystudování něco odpracuju to vidím poměrně komplikovaně. Vem si, že bys to musel podepisovat před začátkem studia, jen kolik lidí školu nedokončí. Někteří si dají dva, tři i více pokusů. Po dokončení školy najít uplatnění, kolik lidí dnes pracuje v oboru, který vystudovali. Tahle smlouva by byl další papír komlikující celý systém. Finance jsou nejúčinější regulátor. Atraktivní obory, kde je velký zájem, vyšší výdělky u absoloventů budou mít vyšší školné. Obory o které zas tak velký zájem není, budou mít školné nižší. A i chudobnější mohou překročit stín svých rodičů. Navíc je tu možnost studia při zaměstnání.