Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NAzbest - Profil | Čt 29.7.2010 18:44:39

vahaj >> ta nejblíž to zřejmě jistí-bude tam za ženy:-))

    Ngrizzly72 - Profil | Čt 29.7.2010 18:02:03

    vahaj >> tak to sedí :-))), najde se a ne jedna

      Nvahaj - Profil | St 28.7.2010 19:41:18

      .

        Nsplavek - Profil | St 28.7.2010 19:19:08

        Azbest >> Souhlasím a plně podepisuji, ruský výraz svoloč,je adekvátní tomu co nám pánové John a Bárta předvádějí.

          NAzbest - Profil | St 28.7.2010 9:36:13

          grizzly72 >> myslím,že jen hrajou vysokou hru,ale ti jsou ve vládě tak rádi, že maj ze sebe před zrcadlem každej den erekci...

            Ngrizzly72 - Profil | St 28.7.2010 9:15:58

            Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 28.7.2010 0:05:48 >> dneska asi VV skončí ve vládě a předčasné volby budou nadosah :-))

              NKocháč - Profil | St 28.7.2010 7:30:42

              Azbest >> jj, VV mohou být problém.

                NAzbest - Profil | St 28.7.2010 0:21:47

                grizzly72 >> bylo to celkem jasný od začátku...ambiciozní nuly s prachama v pozadí.

                  NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 28.7.2010 0:05:48

                  grizzly72 >> VV budou dělat problémy jako prase....myslí si, že z hovna upletou bič, ale tak to nechodí...
                  hold naivita nováčků v politice...o to horší bude probuzení

                    Ngrizzly72 - Profil | Út 27.7.2010 23:44:39

                    Azbest >> mám obavu, že z těch VV se ještě pos...em, svoloč bude jen mírný výraz, nezbývá než se modlit(díky bohu jsem ateista)

                      NAzbest - Profil | Út 27.7.2010 23:31:28

                      Kocháč >> véčka vypadaj na pěknou svoloč...

                        Ngrizzly72 - Profil | Út 27.7.2010 23:02:11

                        Kocháč >> směr se mi moc nelíbí (jsem jen obyčejná lopata) a ty VyVolení už vůbec, budou dělat problémy, že nám z toho půjde kolem nejenom hlava

                          NKocháč - Profil | Út 27.7.2010 20:53:51

                          Tak co říkáte na směr nové vlády?

                            NAzbest - Profil | Čt 8.7.2010 18:18:13

                            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 8.7.2010 11:57:53 >> mohli to bejt právě podstatně horší lidi s horšíma slovama.
                            Ideální stav neexistuje a kdo bude chtít kafrat,ten vždycky najde důvod.

                              NLeMa - Profil | Čt 8.7.2010 12:49:14

                              Paranoidní Schizofrenik: jo

                                NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 8.7.2010 11:57:53

                                pořád to sou ty stejný lidi, na jinejch židlích a s jinejma slovama..... nechme se překvapit kam nás dotáhnou... každopádně jakožto OSVČ zůstávám nadále sociálním pesimistou......

                                  NPetr Havlíček - Profil | Čt 8.7.2010 10:42:49

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 7.7.2010 18:19:00 >> se ti nedivím, nakonec to máš i v názvu. Já zatím všechno co nová vláda chystá klidně podepíšu ...

                                    NKocháč - Profil | Čt 8.7.2010 6:47:31

                                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 7.7.2010 18:19:00 >> a co kykroužkování Langra a podobných exotů? To nic nebylo?

                                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | St 7.7.2010 18:19:00

                                      Azbest >> za čechštinu sorráč, strana by dle mého skromného a pochybného názoru měla být volena na základě výsledků minulých funkčních období, nějaký zakládání novejch stran ze členů starejch stran , změna lídrů, názvů a převolebních slibů mi připadá jako totální šméčko na tupou oběť "voliče" ale myslim že bylo uplně jedno kdo volby vyhraje páč o místenky ke korýtkům byly už předem rozdaný.... nakonec šlo jenom o to vyfitrovat tu sockomoušskou bradavici, což se sice povedlo ale i tak zůstali komundíry ve vládě......takže smíšené pocity, strach a paranoia z věcí příštích.......