Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

NTuber - Profil | Po 15.3.2010 19:10:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

jsem vyráběl woblery...

    Nkosvi - Profil | Po 15.3.2010 18:47:56

    Figos Ahoj Rollbal je odlit z pryskyřice na odlévání modelů. Jako forma je použita plastová trubka na rozvod vody o průměru 20mm vše je odlito na zbytku plovoucí podlahy.

      Nandy.rybar - Profil | Po 15.3.2010 18:37:34

      edit.Z pohledu obrázku není ta nožička pravá ale spíš horní.

        Nandy.rybar - Profil | Po 15.3.2010 18:25:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jelikož mi přišlo pár SZ ohledně výroby příposlechu ze zvonku udělal jsem fotku podle které to zvládne i absolutní laik.Takto to vypadá vevnitř jedná se o zvonek s prodejním označením BBZ 5.
        Tranzistor se připájí přímo k tlačítku zvonku(jsou tam přímo dírky) Pravou a levou nožičkou z prostřední nožičky vedeme plus.Z druhé strany desky vedeme od pravé(z pohledu na obrázku) nožičky kondenzátoru vodič jenž protáhneme dírkou po šroubku a tento kabel tvoří mínus.Dále stačí vše pospojovat jako na obrázku a bude to na 100% fungovat.Jednodušeji to snad ani napsat nejde tak komu se to podle tohoto návodu nepodaří...!:-DDD

          NFigos - Profil | Ne 14.3.2010 21:08:36

          kosvi >> ahoj z čeho jsi to dělal a jak jestli se mohu zeptat vypadá to dobře a taky to nějak kutím si to vyrobit.Nebudu se ani zlobit když nepovíš dík

            Nkosvi - Profil | Ne 14.3.2010 14:14:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            domácí rollbal

              Nčernoušek - Profil | Ne 14.3.2010 13:44:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Také přikládám něco z vlastní výroby

                Nandy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 13:38:48

                bezrybka jiři1962 >>Je to na 20tky odhadem 100m neni problém.

                  NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 13:33:09

                  david.kalbac >> Napiš jak ti to fachá.

                    Ndavid.kalbac - Profil | Ne 14.3.2010 13:29:52

                    Diki >> jj dekuju moooooooc dneska to udelam a poslu vysledek...

                      Nbezrybka jiři1962 - Profil | Ne 14.3.2010 13:29:36

                      andy.rybar >> jaký mají pruměr a jak to lítá daleko?

                        Nandy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 13:26:39

                        mekoun ->>Je to hračka jen si připadám trochu jak deb.l když v obchodě s elektrosoučáskama řikam že potřebuju takovej malej černej soudek s dvouma nožičkama.:-DDD

                          Nbezrybka jiři1962 - Profil | Ne 14.3.2010 13:26:32

                          LordSniper >> je to vyfrézovaný ze silonový desky,používají to řezníci jako prkýnka na maso.Boky jsou přišroubovaný z nerez plechu.

                            NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 13:25:24

                            david.kalbac >> Dorazilo to?

                              Nmekoun - Profil | Ne 14.3.2010 13:22:01

                              andy.rybar >> Co rybář to snad kuchař, taky jsem býval kulinářem. Elektro jsem dělal jako amatér, ale teď už si toho moc nepamatuju, tedy co se týče slaboproudu.:D Kuchaři jsou šikovní klucí, máš to božííí.

                                Nandy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 13:21:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tady jsem si upravil pípáky.Musel jsem udělat zdířku pro příposlech jelikož tam nebyla.

                                  Ndavid.kalbac - Profil | Ne 14.3.2010 13:20:18

                                  Diki >> sprunda15@seznam.cz

                                    NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 13:19:39

                                    david.kalbac >> Pošlu ti i fotky,pošli Email.

                                      Nandy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 13:17:55

                                      mekoun >>No já tomu taky nehovim jsem vyučenej kuchař a pájku jsem držel poprvý v životě když jsem to dělal.nejhorší bylo udělat vypínač na přijímači.

                                        Nbaitruner2 - Profil | Ne 14.3.2010 13:15:39

                                        Miraryb >> Jo dík za info.Vypada To fakt dobre.Alespon mam inspiraci a pokusim se neco podobneho nechat udelat u kamarada.Jeste nahodou fotku toho rohl.boilisu bys nemel?Kdyztak na SZ aby se To tady nezaflakalo :-))