Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

mekoun - Profil | Ne 14.3.2010 13:15:25

andy.rybar >> Už radši ne. Dám to nějakýmu maníkovi co tomu hoví, snad to vyřeší, já zkoušel cokoliv, zřejmě mi tam ruší nějaká indukce, jelikož jednou to fachá a pak třeba desetkrát ne. Zřejmě mi to ruší ten bezdrátovej přenos. Asi na prd tranzistor, co jsem tam přidával, kvůli spínaní. Jinak dík za info.

    david.kalbac - Profil | Ne 14.3.2010 13:13:50

    Diki >> Byl by jsi tak hodnej a poslal mi ho??

      Diki - Profil | Ne 14.3.2010 13:13:15

      david.kalbac >> Mám ten plánek,

        david.kalbac - Profil | Ne 14.3.2010 13:11:50

        andy.rybar >> Ale podcim to mám hledat??

          andy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 13:11:39

          mekoun ->>Tak kup tenhle zvonek jmenujese mislim BBZ 5.

            andy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 13:10:53

            david.kalbac >>Teď jsem to hledal ale to schéma nemůžu najít skus to najít tady v nějaký otázce už to nekolikrát proběhlo.Funguje to bez problémú už jsem si koupil sadu i s příposlechem tak mam ted tenhle záložní.

              Miraryb - Profil | Ne 14.3.2010 13:10:31

              baitruner2 >> Dělali mi to tady u nás v jedný fabrice na zakázku, tak trochu známí chlapi a když to "měli v mašině", tak mi udělali hned 2 ks. Stálo mě to 1600Kč, ale nelituju, je to špica.

                mekoun - Profil | Ne 14.3.2010 13:08:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Njákej špunt??

                  petr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 13:07:48

                  někde níž to tu chlapi rozebírali co to je za závit ale má to hlavně uplně jiný stoupání

                    david.kalbac - Profil | Ne 14.3.2010 13:07:01

                    andy.rybar >> Ahoj prosimtě pošleš mi postup jak udělat ten příposlech??

                      petr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 13:05:48

                      andy.rybar >> to je pěkný.. a fakt dost levný :)) oproti připoslechu za tisíce

                        mekoun - Profil | Ne 14.3.2010 13:04:52

                        andy.rybar >> Kurňa, tohle mam už doma rok a né ané s tim hnout. Pořád mi to nechce fachat. Asi mám jinej zvonek, než je k návodu zo jsem někde tay našel.

                          Slaughter Maniak - Profil | Ne 14.3.2010 12:59:40

                          Diki >> kouknu na to.... to neni M8?? asi né když se tady potom tak pídíte...

                            andy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 12:59:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Příposlech ze zvonku dosah cca 100m.cena cca 180Kč.

                              Diki - Profil | Ne 14.3.2010 12:58:16

                              Slaughter Maniak >> Je to k pípákům. I k podběrákům i k vidličkám

                                andy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 12:57:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vyprošťovač cena cca. 80Kč.

                                  andy.rybar - Profil | Ne 14.3.2010 12:55:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Také něco přidám.Kobry cenna za všechny cca. 100,-Kč.

                                    baitruner2 - Profil | Ne 14.3.2010 12:55:27

                                    Miraryb >> Cau tak ten lis vypada super.Kolik to vyslo a kdo To delal?Jestli se teda muzu zeptat a nejni To nake velke tajemstvi?Dík.

                                      Figos - Profil | Ne 14.3.2010 12:54:00

                                      Nebo třeba i břehovky na štiku

                                        Figos - Profil | Ne 14.3.2010 12:52:24

                                        Takytady přidám i detail obratlíku