Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

NFoďas - Profil | Út 16.3.2010 12:26:01

petr07 >> No popis nemám,ale nic na tom není, jen na tělíčko přilepíš vystřížený polep, dneska to nezvládnu,ale zítra bych ti mohl poslat fotopostup:)

    NFoďas - Profil | Út 16.3.2010 12:24:11

    david.kalbac >> Díky:))

      Npetr07 - Profil | Út 16.3.2010 12:20:50

      Uncle FIDO >> Foďas - 16.3.2010 12:15:21 >> Máš někde popis výroby?

        Ndavid.kalbac - Profil | Út 16.3.2010 12:19:03

        Uncle FIDO >> Foďas - 16.3.2010 12:16:19 >> JO to je taky pravda a jeste jednou nádherná práce tleskám..

          NFoďas - Profil | Út 16.3.2010 12:16:19

          david.kalbac >> Nejde o to jestli se vyplatí výroba..Baví mě to..Zkus si někdy chytnout rybu na vlastnoručně udělanýho woblera....poznáš:)

            NFoďas - Profil | Út 16.3.2010 12:15:21

            Diki >> díky:)

              Ndavid.kalbac - Profil | Út 16.3.2010 11:40:04

              Uncle FIDO >> Foďas - 16.3.2010 11:32:46 >> Moc pěké,ale vyplatí se ti výroba?

                NDiki - Profil | Út 16.3.2010 11:36:09

                Uncle FIDO >> Foďas - 16.3.2010 11:32:46 >> Moc pěkná práce.

                  NFoďas - Profil | Út 16.3.2010 11:32:46

                  Můj první polep na woblera

                    NPetr.J - Profil | Út 16.3.2010 9:03:34

                    andy.rybar >> Nepochybuji, že ti to funguje, ale je lepší ty + od pípáku nemít spojené dohromady, ale dát je každý zvlášť přes odpor 4,7 K a spojit to až na bázi tranzistoru, když jsou spojené dohromady, tak to některým pípákům nedělá dobře. Ten kondenzátor když přiletuješ mezi K a E tranzistoru, tak to také chodí mnohem lépe

                      NDiki - Profil | Út 16.3.2010 7:49:53

                      P.fisher >> Nevím, co máš konkrétně na mysli.

                        Nkosvi - Profil | Po 15.3.2010 20:52:56

                        sadraj Bohužel nevím co to bylo přesně za typ. Byla to pryskyřice na výrobu forem na kterách se opracovávají plastové výrobky do aut.

                          Nsadraj - Profil | Po 15.3.2010 20:31:20

                          kosvi >> nazdar a nemáš tušení konkretně co to je za typ tý pryskyřice a kde se dá sehnat vypadá celkem dobře . delal jsme kdyci pruměr 8 mm z laminačního polyesteru al e po čawse se mi to zkroutilo asi jsem pod to meěl dát nejakou armaturu nebo pletivo ale ta tvoje pryskyřice vypadá schopně zkus někde dohledat jakej je to typ a kle by se to dalo senhat prosím

                            Nkosvi - Profil | Po 15.3.2010 20:06:14

                            Figos Nám se to vyplatilo. Pryskyřice byla za 1 l slivovice a trubky zbyla doma po rekonstrukci.

                              Nandy.rybar - Profil | Po 15.3.2010 19:56:42

                              P.fisher ->>Co prosím?

                                NP.fisher - Profil | Po 15.3.2010 19:53:19

                                Diki >> napište mi prosím jak se tam dávají ty hadičky (jacky)děkuji za odpověď

                                  NFigos - Profil | Po 15.3.2010 19:46:56

                                  kosvi >> Díkymoc tak to raději aso koupím nemám sroviny

                                    Ntofis - Profil | Po 15.3.2010 19:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Už jenom pořešit kotvy

                                      NPetr.J - Profil | Po 15.3.2010 19:12:36

                                      ten návod na příposlech jsem před několika lety dal sem http://www.lovkapra.com/jednoduchy-a-levny-priposl​​ech/ . Protože se to tam špatně hledá, udělal jsem převčíren nový a trochu vylepšený návod, až vyjde, pošlu na něj odkaz. Těchto příposlechů jsem už udělal desítky a pokud byl kvalitní zvonek tak fungují dobře, sám ho používám roky. Samozřejmě to funguje na každý zvonek, takže na typu nezáleží, hlavně aby měl dostatečný dosah, kupovat 80-100m.

                                        Nandy.rybar - Profil | Po 15.3.2010 19:11:36

                                        ještě jeden edit:-D

                                        Z druhé strany desky vedeme od pravé(z pohledu na obrázku) nožičky kondenzátoru vodič jenž protáhneme dírkou po šroubku a tento kabel tvoří mínus.

                                        není to nožička kondenzátoru ale samozřejmě TRANZISTORU.
                                        Trošku překlep.