Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

Nosud - Profil | So 13.3.2010 11:01:48

Holatko2 >> neprovrtávám!udělám drážku flexou samozřejmě kotouč na kámen,beton a pod.Je to sice větší spotřeba lepidla ale podle mě pořád levnější než každou chvíli kupovat nový vrták.a samozřejmě rychlejší

    NHolatko2 - Profil | So 13.3.2010 10:58:18

    osud >> zdarec moc se mi libi ty tvoje zavažička,čim je provrtavaš?

      Ncipa - Profil | So 13.3.2010 10:57:16

      osud >>to černě nastříkané je železo a jinak co by hned rezavělo tak je z nerez klouby + výsuvné trubičky,škoda že jsem tenkrát neměl možnost ho udělat celej z nerezu

        Nosud - Profil | So 13.3.2010 10:56:30

        domácí výroba

          Nosud - Profil | So 13.3.2010 10:55:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          nějaké závaží, šetřít se musí

            Nosud - Profil | So 13.3.2010 10:53:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            první pokus o tyčovou bojku

              Nosud - Profil | So 13.3.2010 10:51:03

              cipa >> tak ten je hustý pěkný výrobek.Ocel nebo hliník či něco podobného lehkého

                NDiki - Profil | So 13.3.2010 10:47:32

                Raketa

                  NDiki - Profil | So 13.3.2010 10:46:03

                  A ještě jiná krmítka

                    NDiki - Profil | So 13.3.2010 10:45:20

                    Nebo krmítka

                      NDiki - Profil | So 13.3.2010 10:44:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Toto je můj výrobek

                        Ncipa - Profil | So 13.3.2010 10:32:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dřív jsem měl v práci možnost si sám vyrobil kopiji stojanu mustang a jsem rád,že to tenkrát vyšlo v dnešní době si v práci už nemůžem pomalu ani prdnout a o fušování si tak akorát nechat jenom zdát :((
                        tak už není šance nic vyrobit,kdyby náhodou někdo chtěl ;)

                          NHooks - Profil | So 13.3.2010 10:11:07

                          MIPS >> mabode - 25.2.2010 17:33:33 >> hejhej,nazdar,chtěl by vědět z čehopak děláš ty spodní "nožičky"
                          u těch splávků,jestli to není výrobní tajemství. Díky.

                            NSimík1987 - Profil | Pá 26.2.2010 8:15:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nebo i swingery se dají vyrobit :o))) Třeba NEMO :o))

                              NSimík1987 - Profil | Pá 26.2.2010 8:14:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Já si dělám splávky. Tohle je jen něco málo z toho, co mám. Nabarvené samozřejmě vypadají lépe.

                                Nmabode - Profil | Čt 25.2.2010 17:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ja sem zkošel doma dělat splávky.Zatím mám jen pár kousků,ale daří se:D http://mabode.rajce.idnes.cz/Vyroba_rybarskych_spl​avku/

                                  NFreaky Styley - Profil | St 24.2.2010 20:55:13

                                  Figos >> nic se neděje, já jen jako abys byl v obraze...:) jako tak mně je to celkem fuk, ale tak já bych to nechal, třeba se tu objeví nějaký nový nápady, který v tý druhý diskuzi nejsou....;)

                                    NFigos - Profil | St 24.2.2010 20:51:10

                                    urby fishing >> Freaky Styley >> Tak to jsem neviděl tak se omlouvám poraď mám to zamknout nebo nechat?

                                      NBenny - Profil | St 24.2.2010 20:43:46

                                      Mna dostalo ked sme prisli k brehu dost vysoko od vody a ked som rozmyslal ako dostat vodu do kybla s krmivom tak stryko vytiahol spongiu na spagate a pekne si tu vodu nacapoval. Jednoduche, lacne a velmi efektivne

                                        NFreaky Styley - Profil | St 24.2.2010 20:43:08

                                        Téměř totožná diskuze už tu je...;)
                                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=624916