Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

NSlaughter Maniak - Profil | Ne 14.3.2010 12:51:14

Diki >> mužu se zeptat o jakej závit se jedná potažmo k čemu ho potřebujete????? (předpokládám že na hlásiče) mám totiž sadu anglickejch závitníků i oček , jemné i strmé sotupání ... i klasický levý......

    NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 12:48:59

    petr.fish >> A mám pocit že nehorázně.

      Npetr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 12:47:35

      Diki >> nojo snažej se co nejvíc na všem vydělat

        NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 12:45:13

        petr.fish >> To jsi trefil, je to jen záměr výrobců.

          NJaromírek - Profil | Ne 14.3.2010 12:43:41

          Diki >> I u nás je obchod,kde se dá koupit očko i závitníky.A není to zase tak drahé.Obojí vyjde do 1000,-Kč.

            Npetr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 12:43:32

            Diki >> jo to je možný ale u nás je to horší jestli je tento závit v jiných zemích běžný nebo málo používanej jen kvuli tomu aby sme si to nemohli udělat doma...nevim

              NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 12:38:54

              petr.fish >> V Anglii ho seženeš běžně, (myslím závitové očko.)

                Npetr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 12:36:05

                Petak >> Jo tak to uřčitě jo ale táta se ptal jednoho chlapa a ten řikal že se to snad používá jen u aut a taky už ho sháněl delší dobu a nemohl ho nikde najít (koupit).Ono je tam právě trochu jiný stoupání než je normálně

                  Nfofo - Profil | Ne 14.3.2010 11:58:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tyčovka-mam jí 3 roky a bez úržby je ve stavu jako v první den.

                    NMiraryb - Profil | Ne 14.3.2010 11:48:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    No a tyhle krmítka na cokoliv.

                      NMiraryb - Profil | Ne 14.3.2010 11:46:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        NMiraryb - Profil | Ne 14.3.2010 11:41:06

                        Tenhle lis na rohlíky jsem sice sám nedělal, ale nechal jsem si ho vyrobit. Má dva rozměry, na jedné straně větší, po otočení menší. Celkem skvělá záležitost.

                          Npetr07 - Profil | Ne 14.3.2010 11:39:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Swinger obal

                            NLordSniper - Profil | Ne 14.3.2010 11:29:52

                            bezrybka jiři1962 >> Prosimtě jak si si vyrobil ten tvuj rolbal, nikde nemužu nic o tom najit Děkuju za odpověd.

                              NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 11:27:38

                              vydrák >> Zlatá metalíza, hnědá metalíza, ale jinak dobrý postřeh.

                                NFlorish - Profil | Ne 14.3.2010 11:24:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dva pokusy ... 1. byla ta zelená, ale to byl jen prototyp :D
                                2. pokus - ta bílá tomu už se dá říkat kobra :) odhadem 80m to z ní létá:)))

                                  Nvydrák - Profil | Ne 14.3.2010 11:23:19

                                  Diki >> Jedna fenclovka.To druhý je její stín :-)

                                    NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 11:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Trubičky

                                      NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 11:21:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Kamenné zátěže

                                        NDiki - Profil | Ne 14.3.2010 11:20:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Fenclovky