Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

Diki - Profil | Ne 14.3.2010 11:19:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Backlead

    jarda 2004 - Profil | Ne 14.3.2010 11:16:45

    Diki >> Taky jsem je měl a hafo barev a to jak to používáš jako raketu funguje dokonale.

      Diki - Profil | Ne 14.3.2010 11:15:20

      numen >> Natáčky. Velkoobchod s kadeřnickýma potřebama.

        Diki - Profil | Ne 14.3.2010 11:14:35

        jarda 2004 >> Mám jich hromadu.

          bezrybka jiři1962 - Profil | Ne 14.3.2010 10:58:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Velikost 10 jsem nesehnal a tak jsem si ji vyrobil

            Šlapeto - Profil | Ne 14.3.2010 10:54:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Figos - >> a nedávno jsem si vysoustružil nový závit do plavačkového podběráku...lepší než originál :))))

              bezrybka jiři1962 - Profil | Ne 14.3.2010 10:54:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              několik kilo nerezu

                bezrybka jiři1962 - Profil | Ne 14.3.2010 10:53:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nejsou barvená,ale slouží

                  Šlapeto - Profil | Ne 14.3.2010 10:51:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Figos - >> Plavačkový forpasovník pát let starý :))

                    bezrybka jiři1962 - Profil | Ne 14.3.2010 10:51:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Rovina i v terénu

                      Pája7 - Profil | Ne 14.3.2010 10:42:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      pred tydnem jsme pomahala tatovi vyrobit tyto krmitka

                        Jaromírek - Profil | Ne 14.3.2010 10:41:37

                        Petak >> Jo ještě.Tenhle závit má vrcholový úhel 55 stupňů,metrický 60.

                          numen - Profil | Ne 14.3.2010 10:37:29

                          Diki >> kde jsi koupil ,tenhle druh tvrdého pletiva ,či co to je?

                            Jaromírek - Profil | Ne 14.3.2010 10:37:25

                            Petak >> M 10x1,25 je pouze náhrada,která se dá v nouzi použít.Orogoš je to ale ten 3/8"x20BSF.Má průměr 9,52mm a stoupání 1,27mm.Pokud tam vyřízneš M10x1,25 je to volnější ale ten pípák ti v tom taky drží.

                              Petak - Profil | Ne 14.3.2010 10:33:18

                              Jaromírek >> možná myslíme oba to stejné, nejsem nástrojař

                                jarda 2004 - Profil | Ne 14.3.2010 10:28:07

                                Diki >> To je neuvěřitelné tohle jsme používali před víc jak dvacetí léty od té doby jsem to nezahlédl.

                                  Petak - Profil | Ne 14.3.2010 10:19:36

                                  Jaromírek >> M10x1,25 Narex

                                    Jaromírek - Profil | Ne 14.3.2010 9:58:06

                                    Petak >> Je to jemný Whitworthův závit o průměru 3/8" a stoupání 20závitů na palec.

                                      Jaromírek - Profil | Ne 14.3.2010 9:51:26

                                      Petak >> Nemusíš se dívat.Ten závit vím jistě.Již jsem našel i obchod,kde se dá závitník i očko koupit.Tenhle závit používají všichni výrobci ryb.potřeb.

                                        Diki - Profil | Ne 14.3.2010 8:51:25

                                        jarda 2004 >> Ano, máš pravdu.