Vaše domácí udělátka

Přikládejte svévlastní výrobky na ryby všeho směru od kaprařiny po muškaření klidně i s postupem.....
Autor diskuse: Figos - Profil , 24.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPetak - Profil | Ne 14.3.2010 7:29:43

Jaromírek >> jak se trošku proberu, tak se ti skočím mrknout

    NJaromírek - Profil | Ne 14.3.2010 7:25:52

    Petak >> Není to normální závit.Je to 3/8x20BSF.

      NPetak - Profil | Ne 14.3.2010 7:18:30

      petr.fish >> je to normální závit se stoupáním, závitníky se dají koupit, ale jsou trošku dražší a na nic jinýho se už asi nepoužívaj

        Nfoglos - Profil | Ne 14.3.2010 2:46:14

        Cardinal >> diky pane,zase jsem o neco chytrejsi :)

          Npetr.fish - Profil | So 13.3.2010 18:42:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ještě jedna

            Npetr.fish - Profil | So 13.3.2010 18:41:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            mě taťka udělal vidle ale s tim závitem co vyráběj...prej to je uplně debilní závit

              NCardinal - Profil | So 13.3.2010 18:36:59

              foglos - muškári dabujú materiál v slučke a navíjajú telíčka mušiek

                Nfoglos - Profil | So 13.3.2010 18:29:20

                Cardinal >> k cemu je to dobry prosim te???

                  NCardinal - Profil | So 13.3.2010 18:16:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  .. turbo dubbing twister..

                    Nfranto1231 - Profil | So 13.3.2010 17:54:22

                    osud >> jj presne tak a je to z nereze

                      Nosud - Profil | So 13.3.2010 17:08:10

                      franto1231 >> tož pěkné to máš kamaráde a vše při ruce

                        Nosud - Profil | So 13.3.2010 17:07:19

                        sadraj >> taky řešení a jak říkáš bez prachu a hluku.

                          Nfranto1231 - Profil | So 13.3.2010 16:37:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vase zprava

                            NPetak - Profil | So 13.3.2010 16:33:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vidle

                              NPetak - Profil | So 13.3.2010 16:32:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              stojan

                                Njarda 2004 - Profil | So 13.3.2010 16:10:39

                                Diki >> Není to náhodou z pletacích mašin špůlka?

                                  Nmabode - Profil | So 13.3.2010 16:08:21

                                  Hooks >> Tajemství to urcite není.Zajdi do modelářství a řekni že chceš ocelový drát.Tlpoušťku tak 0.5-0.8mm stojí metr asi 20kč:-)

                                    Nsadraj - Profil | So 13.3.2010 15:41:00

                                    osud >> a co takhl mikro vrtačku jako dremej a podobneě a zubní frazky s tim se dá v pohodě vvrtat i v kuchyni na stole a do šutru bez problému a na chlazení stačí petflaška s napichnutou hacičkou od kapačky jen dole uřiznout a nastavit aby rychleji kapala a pod príci jnejakej tác a dá se to dělat i v bytovejch podmínkách prach žádnej odpad taky ne jen tichý bzučení jak u zubaře a i otáčkama to bere suprov , A když zainvestuješ cca 200 korun za diamantovou frezku nebo nekde šoupeš flašu zubařovi aby ti dal ojetou pronej už k nepotřenbě ale na hrubý vrtání to stačí tak máš za odpoledne tolik navrtanejch kamenů že se ti ani nezdálo a skoro přesně na obratlíkl nebo na očko z drátu a spotřeba lepidla je potom minimalní , Jan si tu frezku musíš bybrat podpe toho jesli na obratlík a nebo na drát
                                    cca 4 mm a nebo jen 1-1,5 mm pruměr

                                      Nosud - Profil | So 13.3.2010 12:38:20

                                      Figos >> dvousložkové epoxidové lepidlo

                                        NFigos - Profil | So 13.3.2010 12:16:28

                                        osud >> hele čím to lepíš.Poliuretanem?