Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMarsip - Profil | Út 11.5.2010 22:31:15

Moravadream >> Tak mas sanke. To jim staci, hlavne hlidej hodnoty NO2 a NO3. Pro nejlepsi rust a prospivani vse na nule. Soupni tam hodne kytek, udelaji sve. Teda jestli tech ryb neni moc.

    NkukkYn_ - Profil | Út 11.5.2010 22:29:38

    Moravadream >> no to teda poradnej hlad :)

      Nyvana - Profil | Út 11.5.2010 22:23:54

      Moravadream >> Neboj já to přečtu.

        NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:21:36

        Marsip >> jaká by měla být velikost nádrže asi pro odchov mimin? abych je nějak nezarazil v růstu, mám je v obdélníku 90na 120cm

          NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:19:43

          Marsip >> hlava po skřele čistě červená

            NMarsip - Profil | Út 11.5.2010 22:17:56

            Moravadream >> Jasny, ty ochiby nebudou drahe.. 160eur za kus. U shiro a Hi to je horsi. :)

            Jinak ta druha ryba co jsis privezl bude nejspis showa ci sanke, zalezi jestli ma sumi (cernou barvu) i na hlave.

              NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:16:48

              Marsip >> krásné ryby, jaká je předpovídaná cena? 2-4 litránky?

                NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:15:37

                Marsip >> já si mužu jako student dovolit jenom hi-utsury ve velikosti pulcu jaké máš i ty v shopíku:D

                  NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:14:22

                  yvana >> dneska sem koukal do vody a všim sem si že jak se třeli karasi tak jikry už maj oči:). Ale dost jich je plesnivejch asi mám neplodný samce:D

                    NMarsip - Profil | Út 11.5.2010 22:14:15

                    Mozna pribudou dalsi rybky! Kokane Ochiba (rodice 120cm) a nejaky shiro a hi utsuri...

                      NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:13:30

                      Dev >> ja nevim jak na to, mám tam pár plotic a ty to asi plaší.. pořád se lekají ryby a schovávají. já tam mám líny 4, 3 jsou 30-40 a jeden má cca 55. vždycky vidim jenom kolo, stín,.. asi to zasypu a udělám všude mělčinu:D

                        NDev - Profil | Út 11.5.2010 22:11:15

                        Moravadream >> dneska mi uz skoro zral z ruk muj linek .. ma cca 45 :o)) .. na to,že je to ryba z piskovny,tak dobrý :o)) jinak kaprici tapaj z ruky ;)

                          NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:08:27

                          Dev >> a koupil sem jim dafnie:D

                            NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:08:03

                            yvana >> sorry za ty chyby, nedá se to číst..

                              NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:06:48

                              Dev >> zapomněl sem foták:D proto sem jim udělal VIP moře:D aby je nic nesežralo

                                NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 22:06:05

                                yvana >> jeden hi- utsury uvidíme zo sněj vyroste a druhej červeno černý zhora dole bílý. Dnes sem jim vykopal mini jezírko, cca 1M3 vody. ve velkém bych je asi dlouho hledal. U prodejny kde sem je kupoval bylo jezírko pane...cca 10x10m voda jako pohádka, metrový jeseteři brázdili s ocasem i pul metru nad vodou, koi až 90, prostě mazec to sem nikde ještě neviděl...

                                  NDev - Profil | Út 11.5.2010 22:05:43

                                  Moravadream >> aby Ti to nesezral pulec :o))) .. uka fotos :o)) skvrnat

                                    Nyvana - Profil | Út 11.5.2010 22:01:27

                                    Moravadream >> Jo a jakou mají barvu,hlavně si tam nic nezatáhni.

                                      NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 21:59:21

                                      yvana >> dnes sem si koupil dva japonce cca 5cm velký:D

                                        Nyvana - Profil | Út 11.5.2010 21:54:26

                                        Moravadream >> No tam u štěchů byly fakt už kousky samý koi kapři,velký a mám od nich nahrané video.