Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 21:52:02

yvana >> nj když jich je hodně tak maj pupíci hlad..

    Nyvana - Profil | Út 11.5.2010 21:51:11

    Moravadream >> Tak tohle krmení jsem viděla u Štěchů to byl cvrkot a jak u toho mlaskají,je to nádherná podívaná.

      NMoravadream - Profil | Út 11.5.2010 20:33:38

      blecha39 >> jakou plachtu si použil?

        NPetr Z. Vedro - Profil | Út 11.5.2010 19:52:29

        blecha39 >> Měl jsi to udělat větší a hlubší, škoda té folie okolo co potom uřízneš !

          Nblecha39 - Profil | Út 11.5.2010 19:05:41

          vykopano filie polozena napoustim a jdu spat

            NMarsip - Profil | Po 10.5.2010 22:47:13

            Jettys >> Nejdriv vyhod ty amury a pust zpet velkeho maskace/chudaka. :)

              Nblecha39 - Profil | Po 10.5.2010 21:15:45

              dnes jsem zacal zvetsovat jezirko ted jsem skoncil jsem zralej na masaz zitra hodim foto jeste jeden kontas snad bude stacit jdu spat

                NMoravadream - Profil | Po 10.5.2010 20:32:00

                yvana >> jasné

                  Nyvana - Profil | Po 10.5.2010 20:28:33

                  Moravadream >> No tak po tom toužím,už mi ho tu někdo z kluků nabízel,jsou stejně nádherný,ať mají barvu jakoukoliv.

                    NMoravadream - Profil | Po 10.5.2010 20:24:16

                    yvana >> hi utsury mě taky učaroval:D vypadají na 40:D

                      Nyvana - Profil | Po 10.5.2010 20:11:18

                      Moravadream >> No tak jsem je neměřila,ale prakticky ty co tam byly tak mi umřeli a tyhle nové jsou tak od 15cm do 25cm odhadem,ale pořád nemá toho červeno-černýho na toho si počkám,jedu tam na podzim na výlov.

                        NMoravadream - Profil | Po 10.5.2010 20:08:19

                        yvana >> jak sou velcí? fotka klame

                          Nyvana - Profil | Po 10.5.2010 19:52:23

                          Tak zatím neběží vodotrysk,ale u Štěchů mám na výběr za stanovenou cenu.

                            Nyvana - Profil | Po 10.5.2010 19:50:50

                            Moravadream >> No já kupuju tyhle jak jsem ti psala a mám na výbět.fotku myslím jednu mám z dneška,kdy jsem to fotila.

                              NMoravadream - Profil | Po 10.5.2010 19:45:34

                              yvana >> nemáš forku celýho jezírka z této doby?

                                NMoravadream - Profil | Po 10.5.2010 19:45:05

                                yvana >> pěkné rybky kolik měří? já myslel že kupuješ potěr jako já:D

                                  Nyvana - Profil | Po 10.5.2010 16:18:22

                                  Tady vám posílám rybky při obědě.

                                    NJettys - Profil | Po 10.5.2010 14:48:22

                                    Dev >> za plotem je místa dost?:)

                                      NKord@ - Profil | Po 10.5.2010 14:43:53

                                      Marsip >> Jasan