Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Dev - Profil | Po 10.5.2010 14:40:22

Jettys >> jenze ja uz na zahrade nemam tolik mista :D

    yvana - Profil | Po 10.5.2010 14:40:05

    Jettys >> Jo rýč mám a dobrý jenže já bych potřebovala díru větší,ale to není problém,ale problém je,že se ty mrchy množí rychým tempem.

      Jettys - Profil | Po 10.5.2010 14:38:23

      Dev >> rýč mámě všichni a do díry 50x50x50 se jich vejde:))

        yvana - Profil | Po 10.5.2010 14:36:15

        Petr Z. Vedro >> Tak u nás ty mrchy jsou oprsklý,že jim nevadí ani pes,to sice potom skáčou jak veverky,ale zase se stáhnou.Jak píše Dev tak to jediný.Petře tady nemám přímo u baráku zahradu,ale za barákem několik metrů,je tam vlastně samostatně,potom je louka a kravín,tak si to umíš představit.

          Dev - Profil | Po 10.5.2010 14:29:08

          Jettys >> nejlepsi je _______ vime co :o)))) jenom kam je pak davat :o))

            Jettys - Profil | Po 10.5.2010 14:23:18

            Petr Z. Vedro >> i na světlo si zvyknou,nejlepší je pes

              Petr Z. Vedro - Profil | Po 10.5.2010 13:45:35

              yvana >> Nezkoušela jsi je plašit světlem? Pohybové čidlo a nějakou lampu a mělo by je to vylekat až dost.

                Jettys - Profil | Po 10.5.2010 9:22:05

                Marsip >> pokud to platí tak pro mě přijedu

                  Marsip - Profil | Po 10.5.2010 7:55:40

                  Kord@ >> Cau, nemas se za co omlouvat, jen jednoduse potrebuje vypnout zimoviste a ti "darovani" se tam jiz sami prevaluji 14dni. :)

                    Kord@ - Profil | Ne 9.5.2010 18:13:36

                    Marsip - OK.Tak se teda omlouvám.At je daruje dál.Je to pro mě fakt daleko.Ale i tak mooooc díky

                      Dev - Profil | So 8.5.2010 20:42:47

                      Moravadream >> Sikmoocí samozrejme :o)

                        Moravadream - Profil | So 8.5.2010 20:38:44

                        Dev >> a ten tvuj to je made in czech nebo japan ti na fotce sou japan.

                          Dev - Profil | So 8.5.2010 20:37:29

                          Moravadream >> jojo,nemam kad s metrem uvnitr :) ... takze podlozka s vodou na kapriky poslouzi dobre :o)))

                            Dev - Profil | So 8.5.2010 20:36:27

                            Moravadream >> vypadato,ze ano,ale co z nich vyroste,to nevím :o)

                              Moravadream - Profil | So 8.5.2010 20:35:32

                              Dev >> určitě měřen na podložce:D

                                Moravadream - Profil | So 8.5.2010 20:33:47

                                Dev >> mysliš že ti v rozich by mohli být oni? jsou to škvrnata..

                                  Dev - Profil | So 8.5.2010 20:32:04

                                  Moravadream >> 3.4.10 mel 31 :o)

                                    yvana - Profil | So 8.5.2010 20:30:28

                                    Moravadream >> Tak vzduchovku jsem měla,ale byla mi na nic mám to přeci jenom dál,bydlím sice v druhém patře a za barákem mám teprve zahradu a ty mrchy jsou opatrný.To víš taky jsem měla jezírko jiný,pobřežní zonu,kamínky a po druhém odlovu ryb kočkama jsem jezírko rychle předělávala.Taky jsem jich napočítala pět u jezírka.

                                      Moravadream - Profil | So 8.5.2010 20:29:53

                                      Dev >> to je přesně on.. dík moc kolik měří?

                                        Dev - Profil | So 8.5.2010 20:25:54

                                        Moravadream >> Hi Utsuri myslis ?