Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 21:27:00

Petr Z. Vedro >> kde si přišel na to že má 24W? tam nejni nic napsane si jim psal?

    NRick - Profil | Čt 22.4.2010 21:26:38

    Marsip >> bude to vubec vice kubiku než to bylo, mne se zda že jsi ztratis 40 cm na každou stranu

      NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 21:25:19

      Marsip >> to vypadá jako kdyby sis stavěl atomovej kryt:D a ne obič rybník:D

        NMarsip - Profil | Čt 22.4.2010 21:24:53

        Petr Z. Vedro >> UV, vzdy za cerpadlo, pokud vsak mas cerpadlo v jezirku, budes mit funkcnost zareni snizenu o necistoty ve vode. Pokud mas z filtrace prepad vody do jezirka gravitacne, musis mit UV s vetsim prutokem.

          NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 21:23:13

          Marsip >> to seš tak uzkoprsej? ten vul to nebylo osloveni:D

            NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 22.4.2010 21:18:43

            Marsip >> Takže přece jen ztracené bednění co ! Koukal jsi na to UVčko dolejc ? Nemá 18w ale 24W. To UVčko se připojuje na odtok z filtrace a nebo je lepší mít přes něj jiné čerpadlo?

              NMarsip - Profil | Čt 22.4.2010 20:51:07

              I kdyz tedko nemam moc casu, tak se to kousek pohnulo...

                NNat - Profil | Čt 22.4.2010 20:10:29

                Moravadream >> mal som ho cez 10rokov, tak som to ani moc neriešil. Ani som nevedel že akú veľkú mám vlastne záhradu :))

                  NMarsip - Profil | Čt 22.4.2010 20:10:17

                  Moravadream >> Svaruji tak, aby nevznikaly prehyby, ty vole a parada...

                    NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 17:14:23

                    Nat >> nebylo by lepší obehnat to plotíkem? zasypat mi příjde dost radikální řešení, ikdyž nejbezpečnější to je pravda

                      Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 16:39:13

                      Nat >> No jo,to bych rád a možná k tomu ještě někdy dojde,ale moja je velká milovnice zahrádky a to víš, tahali jsme se o každý centimetr plochy :-))) Říkal jsem si,že časem možná udělám kolem takový límec plytiny,ale teď to neřešim, páč jezírko budu jak už jsem psal využívat spíš prakticky než esteticky.

                        NNat - Profil | Čt 22.4.2010 16:19:34

                        c.13 >> prečo si nespravil okolo aspoň 1m širokú plytkú vodu na rastliny. Lebo ak budeš mať nedostatok rastlín tak ti bude dosť zelenieť voda a tá plytčina je dobrá aj pre ryby lebo sa majú kde vytierať, a aj z bespečtnostného hladiska my tam trochu chýba lebo ak ti tam nejaké dieťa šlapne vedľa, tak pôjde rovno ku dnu. Ja som teraz na jar zakopal 40kubíkove práve kôli deťom.

                          NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 15:56:26

                          Petr Z. Vedro >> hod nějakej odkaz

                            NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 22.4.2010 15:19:15

                            Moravadream >> 1690,- max 4 kubíky.

                              NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 14:17:44

                              Petr Z. Vedro >> čus kolik stojí? jaký má mít průtok?

                                NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 22.4.2010 14:16:08

                                Marsip >> Achoj, co tahle UVčko - 18W za velmi dobrou cenu. Na cca 7 kubíků. Nebo radši něco silnějšího?

                                  NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 13:56:28

                                  c.13 >> já beru jako lepší 140:D tak tam už to neznám to je pro mě daleko

                                    Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 13:31:00

                                    Moravadream >> O jakou desítku jde? Myslíš Moravu? Já spíš chodím na M7 a M8, jinak ale nejvíc na Jezera v O.N.Vsi. Že by se dalo mluvit o nějakém extra úlovku přes 2 metry se asi říct nedá :-)) Na leknín jsem si koupil 20kg pytel přímo zeminy na lekníny a vodní rostliny (je težká, navyplavuje se a nekalí vodu) ale dík za radu :-)

                                      NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 13:20:07

                                      c.13 >> měl si nějaký lepší kousek loni z desítky? jinak ten leknin zasad do naplavovyho pisku z moravy v tom rostou jak prase