Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 13:17:36

Moravadream >> Známý mi to svařoval

    Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 13:17:05

    Moravadream >> Když je čas tahám je na brčko (jsou docela naučení) a když ne,tak zadupu,schovají se do zimoviště na hloubku, protáhnu to tam velkým kaprovým podběrákem a mám nachytáno :-)))

      NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 13:14:06

      c.13 >> tu folii sis tahal sám a lepil nebo firma?

        NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 13:13:19

        c.13 >> já je mívám v plavačkovym cajdáku natáhnutým po dně, hlavně nemusim řešit jak je odchytávat, délka pytle 3m a nástražky všeho druhu tam mám od zahájené do silvára..zatim si nestěžovali...

          Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 13:08:46

          Moravadream >> Přesně tak :-)))) .... asi jsem víc praktik než estét :-)

            NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 13:06:29

            c.13 >> a tak samá sumcová plotna:)

              Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 13:02:47

              Moravadream >> Ne, nabuším tam nástažáky na sumce co se vejde :-))) Koi nemám rád, je to podlě mě nepřirozená ryba.

                Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 13:02:16

                Moravadream >> Jo, pod tím je docela silná geotextilie a folii a mám 1,5 mm. Rákos bude na mělčině až letos......ale nějak toho času teď není :-) Navíc na mělčině je jen asi tak 10cm vody a přemýšlím jak to udělat abych ten rákos nemusel na zimu nijak složitě zimovat.

                  NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 13:00:20

                  c.13 >> přecházíš na koi?

                    Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 12:59:46

                    ....a začíná se napouštět! Vzhledem k tomu,že 30 kubíků trochu trvá ,tak fotka komplet po napuštění bude posléze :-)))

                      NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 12:59:12

                      c.13 >> zdarec klasickej humus, po té folii normálně chodíš? jak maš silnou? Co rákos kvuli dusiku si neřešil jak ti radil marsip? já už mám kytky na cestě..

                        Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 12:57:26

                        Osádka kaprů a línů dostala po 2 letech svobodu :-)))

                          Nc.13 - Profil | Čt 22.4.2010 12:56:39

                          Něco z čištění..... odstraňování nánosu vapkou z folie (asi každý pozná ,kde už jsem byl a kde ještě ne :-)))

                            NMoravadream - Profil | Čt 22.4.2010 10:51:01

                            Marsip >> koukám že folie svařuješ z malych cucku, to nemáš strach že někde vznikne netěsnost? ty vole to pak najit...

                              NKord@ - Profil | Čt 22.4.2010 10:31:47

                              Marsip - Moc těžký!Je to přece jen dálka

                                NMarsip - Profil | St 21.4.2010 22:46:47

                                Kord@ >> Tezky s tebou... :)

                                  NKord@ - Profil | St 21.4.2010 22:35:38

                                  Marsip - Ok.Kolega říkal něco koncem května.Ale ještě nevím je v zahraničí

                                    NJettys - Profil | St 21.4.2010 22:16:58

                                    Rick >> V neděli jsem taky navezl pár malejch kamínků a jinak nic potřebuju odborný dozor abych to neudělal špatně:)

                                      NRick - Profil | St 21.4.2010 22:15:00

                                      Jettys >> jo to znam, já mam služby na stavbe od 19.30 do setmeni, což je slaba hodina takže postup pomalé :(

                                        NJettys - Profil | St 21.4.2010 22:12:06

                                        Rick >> kamínky jsou na hromadě,není čas