Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NRick - Profil | St 21.4.2010 22:09:07

Jettys >> jěste ne ale pokud sopka dá tak myslim že i tajem prežije. Do amuru se radejí nepouštim .Co kaminky padaji na mistě?

    NJettys - Profil | St 21.4.2010 22:07:28

    Rick >> už jsi objednal do potoka lososy?

      NRick - Profil | St 21.4.2010 21:56:24

      Marsip >> hezky se dobarvil.

        Nyvana - Profil | St 21.4.2010 21:49:55

        Marsip >> jsou nádherný,ale pro mě nedostupný

          NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:47:35

          Tak u zapadnich sousedu je v aukci tato showa, zitra konec kolem 20h a jsou na 495eur...

            NRick - Profil | St 21.4.2010 21:44:29

            Marsip >> sterk nebude, vezmu z zahona, ponděli bude pripraveno (doufam) do Holandsko musim zavolat, nejak nestiham, snad zitra nebo patek pres den, mam tam par pul hodinky volno-
            Moravadream - jen 20 kousek, cílem ale je každy min 80cm do 3 let. Tudiž jen Tosai nad 30 nebo nisai okolo 40-50. nechci mít prerybneno v zimoviste, tak nemužu to venku nahustit

              NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:40:43

              Rick >> To abych hnul, az bude sterk slozeny, zavolej. Je neco noveho s tvym novym pritelem z Holandska? Mas icq? Ted nevolej, mrnous spi...

                NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 21:38:59

                Rick >> ty fotky jsou tvuj rybnik? koukám že jedeš s rybama ve velkem Kolik ryb tam budeš mít asi na kg cca?

                  NRick - Profil | St 21.4.2010 21:34:39

                  Marsip >> jako bych už to někde videl. Jakmile poteče vodu tak tě dám rezence na stránek ktery jsou luxusni :)

                    Nyvana - Profil | St 21.4.2010 21:34:01

                    Marsip >> Tak to je moc na studený vodě nemá já do ní šahala,ale to jezero ti závidím nemám na to místo to víš taky bych ho měla radši větší

                      NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:30:58

                      Jeste komplet

                        NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:29:20

                        yvana >> Stech je ma na studene vode, kamarad pekne na 21C aby pres ziminku rostly.

                          NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:27:24

                          Rickovi novi mazlici. 90 a 85cm

                            NRick - Profil | St 21.4.2010 21:21:25

                            Marsip >> to jsem rad, pošli to etery taky na mail, položil jsem nějaky kaminky ale čekám na svalovce z rajonu praotce cech. jinak už NO snad pada, tak jsem jim dal pár bonbonek :)

                              NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:19:29

                              ..

                                Nyvana - Profil | St 21.4.2010 21:11:17

                                Marsip >> jen to sem val

                                  Nyvana - Profil | St 21.4.2010 21:11:00

                                  Marsip >> já jsem je vezla od Štěchů z teplé vody,tak jsem dala pytel z rybama na hladinu na dvě hodiny a potom vypustila a v pohodě.

                                    Nkubah - Profil | St 21.4.2010 21:10:14

                                    Moravadream >> závojnatky už pár let nemám, ale zimu vydržely v pohodě v jezírku...

                                      Nyvana - Profil | St 21.4.2010 21:09:54

                                      Moravadream >> no že potom je jich moc a já nevím co s nima asi je šoupnu sousedovi do rybníka

                                        NMarsip - Profil | St 21.4.2010 21:08:09

                                        Tak Vam s radosti (mou) oznamuji, ze czechkoi stranky jiz bezi. Za chvili sem soupnu neco noveho z Rick-lake.