Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 21:07:49

kubah >> ty závojnatky zimuješ a nebo přežijou zimu v poho?

    Nkubah - Profil | St 21.4.2010 21:02:17

    Marsip >> před asi 5 lety se mi skřížili karasi se závojnatkama - pak z toho byly vodní prasátka :-))

      NMarsip - Profil | St 21.4.2010 20:59:53

      Kord@ >> Naplanuj prevoz ryb, az budes mit v jezirku pres den minimalne kolem 18C. S tim pocasim co panuje letos, nevim, nevim...

        NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:59:46

        yvana >> co se ti na tom nelíbí:D

          Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:58:16

          Marsip >> to jsi mi udělal fakt radost no potěš koště

            NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:57:49

            Marsip >> maj recht

              NMarsip - Profil | St 21.4.2010 20:57:07

              yvana >> Karasi sukaj porad...

                Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:49:00

                Moravadream >> Jo já mám filtraci a ty molitany používám psala jsem klukům o nich.Dlouhou řasu nemám

                  NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:41:54

                  yvana >> no bud do nějakýho sudu s dírou dole a nebo nějaké nádoby.. já používám ve filtraci jenom molitany a s čistou vodou nemám problém.. problém mám s řasama těma dlouhýma ale ne s těma co kalí vodu a dělají špenátovku, jinak sem kvuli tomu na jaře aplikoval 3kg mletýho vápence, den to bylo jak mliko celý jezírko..

                    NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:37:42

                    yvana >> jinak sem obědnal nějaké rostlinky.... orobinec širokolistý, rákos kultivar a orobinec nejmenší...

                      Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:37:11

                      Moravadream >> kam ho mám strčit

                        NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:36:03

                        yvana >> tam strč molitan z nějaké staré matrace..

                          Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:31:01

                          Moravadream >> No jak kdy,teď je to trochu horší,ale sousedi mi rozbily kohout u cisterny jediný zdroj vody,tak jsem včera vzala kalové čerpadlo,podběrák do toho jsem dala bílou geotextilii a hnala to přez ní,abych vodu trochu vyčistila.Jinak až bude fungovat kohout,tak půlku odpustím a dám novou.

                            NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:26:19

                            yvana >> nj tak to vidíš až na dno pořád ne?

                              Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:21:54

                              Moravadream >> Já mám tak metr,ale ty moji vjíždějí až k hladině a za dne

                                NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:18:11

                                yvana >> já toho svýho ještě neviděl
                                ale na tu plochu to je ho najít je někde zalezlej a nebo se pohybuje v hloubce.. ty máš jakou největší hloubku?

                                  Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:09:42

                                  Moravadream >> To stím počítej,je to cvrkot,ale já jsem ráda jo už se stále víc ukazujou jeseteři je to nádhera.

                                    NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:08:17

                                    yvana >> aspon maj koi co baštit:D

                                      Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:07:06

                                      Moravadream >> No tady taky se futrujou,ale kluci mám tam jednu závojnatku nevím s čím sprsklý,je trochu postižená,měří tak 6cm a dneska za sebou táhla provázek jiker.

                                        NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 20:04:38

                                        yvana >> já je sledoval loni v jednom parku, červenáky jak se třeli a stříbrnáci to za nima hned futrovali..