Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nyvana - Profil | St 21.4.2010 20:02:55

Moravadream >> Tak ty moje jsou různý třou se mezi sebou,ale je paráda koukat,jak ta velká červená honí ty ostatní pryč.Velikost je rozdílná.

    Ndudan - Profil | St 21.4.2010 19:50:00

    Moravadream >> S tou velikostí je to sporné.Mám 10cm karasy a jsou staří 4roky a mám 15cm a mají 2 roky tak si vyber.Ale po dvou až třech letech se třou už jistě.

      Ndudan - Profil | St 21.4.2010 19:43:07

      yvana >> Tak to rodeo to znám.Jednou sem při tření viděl jak samičku vystrkali až na souš na rakos.Jsem ji musel pomoct do vody.

        NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 19:41:17

        yvana >> takže budou mimina jo:D jak je máš velký že se třou? Ti moji maji okolo 10cm ale břuchy mají jak balony. Nevim jestli už jsou dost staří..

          Nyvana - Profil | St 21.4.2010 19:31:24

          Moravadream >> Třou se v zoně kde jsou rostliny tam je teplejší voda amě tam svítí slunce celý den.

            Nyvana - Profil | St 21.4.2010 19:29:57

            dudan >> Tak ty moji karasové mají předstih už začali,to je rodeo,ale moc pěkný.

              NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 19:22:55

              yvana >> nebo možná kecám asi víc..

                Ndudan - Profil | St 21.4.2010 19:22:30

                Moravadream >> Snad proto že už se nemužu dočkat.Vytírací kartače jsou nachystané tak to muže začít.

                  NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 19:19:59

                  yvana >> já sem měl v jezírku 13 stupnů to by mohlo stačit..

                    NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 19:19:37

                    dudan >> proč snad?

                      Ndudan - Profil | St 21.4.2010 18:55:09

                      yvana >> Loni se mi karasi třeli 21.4 Letos to typuju na tento výkend mělo by se oteplit tak snad to už bude.

                        Nyvana - Profil | St 21.4.2010 18:38:04

                        Moravadream >> Jo tak kluci je možný,že se ryby už třou?

                          NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 18:31:42

                          yvana >> nj já si dovez 38 ryb a chvílema tam je pusto...

                            Nyvana - Profil | St 21.4.2010 18:19:25

                            Moravadream >> Já vím,že je daruje K@rdovi já jsem ráda,vždyť mu všechny umřeli a vím jaký to je mít prázdné jezírko.

                              NMoravadream - Profil | St 21.4.2010 18:14:58

                              yvana >> už je tu dával a daruje je K@rdovi..

                                Nyvana - Profil | St 21.4.2010 18:10:53

                                Marsip >> Pošli prosím tě fotky,těch koi kaprů co budeš darovat,šlo by to?

                                  NKord@ - Profil | St 21.4.2010 12:18:15

                                  Marsip - Super.Dohodnu se s ním a dám vědět jestlije máš ještě držet nebo je darovat někomu jinému.Moc díky

                                    Nyvana - Profil | St 21.4.2010 11:00:42

                                    Marsip >> myslíš lepidlo???????

                                      Nyvana - Profil | St 21.4.2010 11:00:23

                                      kukkYn_ >> z mouky nepochcípají mám to vyzkoušený

                                        NMarsip - Profil | St 21.4.2010 9:07:25

                                        Kord@ >> Jsou, cekaji jen na tebe...