Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMarsip - Profil | St 21.4.2010 9:07:10

yvana >> Spis messner

    NkukkYn_ - Profil | Út 20.4.2010 23:14:14

    yvana >> diky stou moukou to zkusim ja jen aby me to co tam zbylo nechciplo kvuli mouce :) uvidime trosku dopustim a nasypu mouku.

      Nyvana - Profil | Út 20.4.2010 21:35:09

      kukkYn_ >> Tak to budeš mít šichtu najít díru vím,že když hledají kde jim to teče,tak nasypou na hladinu mouku,jinak to bude moc pracný slepit.

        Nyvana - Profil | Út 20.4.2010 21:33:05

        Kluci psali jste o žábě,teď vážně,můžou žáby dělat nějakou paseku v jezírku,už tam mám nastěhovaný 4kousky,tak nevím.Už jsem je vloni odlovovala,stěhovala přes silnici do rybníka a zase se vrátili.

          NkukkYn_ - Profil | Út 20.4.2010 13:06:58

          Kord@ >> pekny :) me po zime asi prdla placha tak mam hladinu o 60cm niz,budu to muset najit a zkusit aspon provizorne zalepit :)) letos asi jezirko vetsi nebude budu asi kupovat naky auto :))

            NKord@ - Profil | Út 20.4.2010 8:23:07

            Marsip - Všechny jsou KO a na nové nejsou kačky.A pro ty co jsi mi dával zadara ještě není cesta k tobě.Ale domlouval jsem se s kolegou co jezdí kolem tak možná by tam zajel.Ale jsou ještě vůbec k mání?

              NKord@ - Profil | Út 20.4.2010 8:20:48

              Petr Z. Vedro - Těch 7000 tis litrů.Chtěl jsem to zvěčovat ale na plachtu není kč!

                Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 23:05:55

                Marsip >> tak to teď si nevzpomenu mám ho z Příbramy myslím firma Hessner

                  NMarsip - Profil | Po 19.4.2010 23:01:31

                  yvana >> Co to je za znacku?

                    Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 22:50:43

                    Marsip >> tak je asi v hajzlu to abych koupila novou no zítra zavolám firmě co ho mám od nich a uvidím

                      NMarsip - Profil | Po 19.4.2010 22:44:13

                      yvana >> Jak pise Dev, vetsinou u vpuste a vypuste prosvicuje modre.

                        Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 22:06:49

                        Dev >> no to určo tam teď poletím znova ale jak se na ně posvítí mažou pryč,ale už jsem sem dala fotku byly vidět přez den

                          NDev - Profil | Po 19.4.2010 21:54:47

                          yvana >> no vidis,parada,ukaz fotky u hladiny,mas blesk ne ? :o))

                            Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 21:47:10

                            Dev >> no já tam byla před chvilkou venku a právě,že jsem nic neviděla,ale zato jsem viděla až u hladiny jesetery.

                              NDev - Profil | Po 19.4.2010 21:40:50

                              yvana >> moje vecer prosvicuje,nemyslim zarivka,ale pres plast :o)

                                Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 21:38:10

                                Marsip >> Ahojky potřebuju radu,jak poznám,že mi jde UV lampa?

                                  NMarsip - Profil | Po 19.4.2010 21:36:11

                                  Kord@ >> Jak ryby nikde?

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | Po 19.4.2010 19:45:55

                                    Kord@ >> Moc hezký, i vodník už má lepší náladu :o) Jak je to teď velký ?

                                      Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 19:27:10

                                      Kord@ >> tak to máš dobrý

                                        NKord@ - Profil | Po 19.4.2010 19:24:26

                                        yvana - kočky už jsem odnaučil :0)