Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nyvana - Profil | Po 19.4.2010 19:09:36

Kord@ >> parádní hlavně,aby kočky neúřadovali

    NKord@ - Profil | Po 19.4.2010 19:04:58

    Petr Z. Vedro - Tak přřikladám pokračování jezírka.Ale ryby nikde :-((

      Ndudan - Profil | Ne 18.4.2010 18:35:57

      Máka >> Je to normální,žáby se páří a čekají až nějaká připluje.V tom se vynoří kapr žabák naňho hupne,obvykle mu vtačí přední nohy do očí a drží se tak dlouho dokavaď kapra neutahá.

        NMáka - Profil | So 17.4.2010 22:13:16

        Bohužel se mi nepodařilo vyfotit žábu jezdící kaprovi na hlavě, a to z jediného důvodu, už tam nebyla. :-((. Doufám že to zopakuje abych to mohl zdokumentovat.

          Nkubah - Profil | So 17.4.2010 20:32:39

          To jsem dneska dostal od sestřičky k narozeninám :-))

            Nkubah - Profil | Pá 16.4.2010 21:28:31

            Máka >> ahoj, žábu jsem v jezírku měl, ale toto se nestalo :-))

              NRick - Profil | Pá 16.4.2010 21:17:26

              Máka >> nedavno meli zpravu z anglie že asi 1000 žab usukaly 20 kg kapr v anglie. Protože jsou chranení tak nemohl kapr zachranit?? To jsou večí

                NMáka - Profil | Pá 16.4.2010 21:15:22

                Dneska, když jsem přijel domu a podíval se do rybníčku, tak jsem s nestačil divit. Normálně tam plaval obič kapr s žábou na hlavě. Tan kapr má asi 35cm a na hlavě se mu držela žába, něco takovího jsem ještě neviděl. Táta ještě říkal že v tejdnu viděl na dně mrtvou rybičku a když jí vyndaval tak se tý ryby držela žába, jenomže ta rybka má asi 10cm a s žábou nemohla plavat a tak ležela na dně. Zejtra se to pokusim nafotit. Stalo se vám to už někdy?

                  NRick - Profil | Pá 16.4.2010 20:39:31

                  Jettys >> to jo, možna i kapičku vice :) za to jsou ale hodny a papaji z ruky jako minika

                    NJi-Tu-Lin - Profil | Pá 16.4.2010 8:54:49

                    No u nás to platí asi taky. Času na kapříky si dělám podstatně víc než na vše ostatní. :-)

                      NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 15.4.2010 19:13:07

                      dudan >> Budiž ti útěchou, že u nás je to dost podobný :o)

                        Ndudan - Profil | Čt 15.4.2010 18:46:27

                        Petr Z. Vedro >> Co slyšívám docela často? Na prvním místě máš ryby pak děti a pak někdy mě.Nevím čím to je -:)

                          NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 15.4.2010 18:41:18

                          dudan >> Moudrá žena !!!

                            Ndudan - Profil | Čt 15.4.2010 18:40:04

                            Ještě k té lásce k rybám. Moje manželka tvrdí že pokud jí nenarostou šupiny není šance abych si jí víc všímal -:)

                              NJettys - Profil | Čt 15.4.2010 18:34:57

                              Rick >> tak to byl jeden nejmíň za 300Kč:))

                                NRick - Profil | Čt 15.4.2010 17:52:57

                                Marsip >> no vidis, ja jsem se rikal že to vypada jako karas,
                                Yvana 35-50CM

                                  NMarsip - Profil | Čt 15.4.2010 11:27:41

                                  Rick >>

                                  Tak jeste jednou

                                  Nisai Chagoi a Karashigoi :)

                                    Nyvana - Profil | Čt 15.4.2010 10:23:10

                                    Rick >> No vidíš,jak se to hodí,jak jsou velký ty koi kapři.

                                      NRick - Profil | Čt 15.4.2010 10:09:57

                                      yvana >> jasne , dcerko minule mesic vyrostla z vaničky, ted jsou na řadě koiačí

                                        Nyvana - Profil | Čt 15.4.2010 10:06:23

                                        Rick >> No pěkný dětičky máš