Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NRick - Profil | Čt 15.4.2010 10:04:39

Tak pulnocí dodávka plave (a zobá), nisai chagoi a soragoi :)

    NRick - Profil | St 14.4.2010 22:28:52

    jeste 3 hodky a prvni koi dojizdy do Oseka, huraaa :)

      Nyvana - Profil | St 14.4.2010 22:00:46

      kubah >> Hele prdelka taky jezdí na ryby.Ta naše jo a první co se balí je spacák pro psa.já mám taky v jezírku i karásci a jsou moc pěkný.

        NMoravadream - Profil | St 14.4.2010 21:57:42

        kubah >> však karásci sou krásní pošli fota

          Nyvana - Profil | St 14.4.2010 21:09:51

          kubah >> Já bych byla sprostá,protože tyhle lidi nevím,jak nazvat.To vůbec nevadí,že tam nemáš koi kapry,ale máš tam ryby které máš rád a to je hlavní.

            Nkubah - Profil | St 14.4.2010 21:07:02

            yvana >> přesně tak, jen slaboch to řeší přes zvíře...
            To bylo taky cílený na nás, víme kdo - ale dokázat to nejde...


            Jinak já mám v jezírkách jen zlaté karasy a jeseny, koi ne...

              Nyvana - Profil | St 14.4.2010 20:45:32

              kubah >> Víš kdybych je neznala,ale je to opravdu kamarád,vím,že se tam z klukem nadřel jak pes,zadlužili se a lidská závist zapracovala.Dobře jestli někdo něco má proti mě,tak ať to řeší se mnou,ale otrávit jakákoliv zvířata je u mě ta největší sviňárna.To používám slušný slovník.

                Nkubah - Profil | St 14.4.2010 20:36:49

                yvana >> ahoj, to mi povídej...
                Nám nějaká ...... přiotrávila psa, naštěstí to přežil - ale 4 litry za léčbu pryč...

                  Nyvana - Profil | St 14.4.2010 20:12:45

                  Moravadream >> jo jako mrtvých to byla hrůza.Mají ten rybník sice za plotem,ale jenom kousek psa mají pitbula,sice štěkal,ale byli už tak utahaný no a výsledek viděli.Samo,že nechali udělat rozbor,no co by jsi řekl?

                    NMoravadream - Profil | St 14.4.2010 20:05:50

                    yvana >> jako mrtvých?

                      Nyvana - Profil | St 14.4.2010 20:02:21

                      Petr Z. Vedro >> Tak šupiny by mě nevadili,spíš mi vadí lidská závist.mám zahradu volně přístupnou nikdo ve vsi nemá jezírko natož koi ryby.Jenom jeden ten má rybník a nádrže,když to začal dělat ve velkém,tak lidská závist byla hrozná.Nikdo neviděl tu dřinu a investici.Před 2rokama měl mít výlov,ve dvě ráno bylo vše v pořádku a ve čtyři ráno tak 200tisíc malých koi kaprů plavalo na hladině.

                        NMoravadream - Profil | St 14.4.2010 20:00:10

                        yvana >> si vzpomínám že borec jak sem kupoval jesika mi řikal že je problém mit koi a jesetery pohromadě že koi jesikum všechno sežerou takže je potřeba futrovat větším množstvím

                          NPetr Z. Vedro - Profil | St 14.4.2010 19:51:34

                          yvana >> Svatá pravda, někdy mě přijde že už mě musejí začít růst šupiny :o)

                            Nyvana - Profil | St 14.4.2010 19:30:24

                            Petr Z. Vedro >> No vidíš a to je i s koi rybama,pořád čučíme,jestli jim nic není,nechybí,jestli je voda čistá,takhle se nestaráme ani o sebe.

                              NPetr Z. Vedro - Profil | St 14.4.2010 19:16:58

                              yvana >> Taky mám občas takové záchvěvy, hlavně u akvárka, támhleta skalára nepapá !!!! A už bych jí to nejradši dal až pod sosáček.

                                Nyvana - Profil | St 14.4.2010 19:14:03

                                Petr Z. Vedro >> Jak to víš,ty jsi stejný jako já.To víš sama budu o hladu,ale dětičky ty nemůžu ošidit nééééééééééé

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | St 14.4.2010 19:08:03

                                  yvana >> Ale přesto ti to nedá a nejradši bys jim to dával ze lžíce rovnou do sosáčku co ? :o)

                                    Nyvana - Profil | St 14.4.2010 19:05:59

                                    Petr Z. Vedro >> no já vím,že najdou,mají tam i žížalky.

                                      NPetr Z. Vedro - Profil | St 14.4.2010 19:05:18

                                      yvana >> Kolik máš stupňů tu vodu ? Já byl právě lehce zakrmit granulema a docela jim šmakuje kapříkum.

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | St 14.4.2010 19:04:12

                                        yvana >> Toho bych se nebál, v jezírku si vždy něco najdou, když bude nejhůř - patentky, pijavice a jinou havěť.