Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Út 2.2.2010 11:17:15

Red carp >> Redfish_Brno >> taky dělám denně důru.. a kam chodiš na důry?

    NRedfish_Brno - Profil | Út 2.2.2010 11:11:29

    Moravadream >> To je pravda, ale teď se to blbě kope. První rok jsem použil topnou spirálu cca 2kW a moc to s tím nedělalo. Včera jsem vyvrtal pro jistotu 2 díry vrtákem na dírky. Konečně jsem si ho koupil a kovářova kobyla nechodí bosá :-)))

      NMoravadream - Profil | Út 2.2.2010 11:08:43

      Red carp >> Redfish_Brno >> nedalo:) nikdy neodhadneš unik tepla protože neviš kolik tam je ledu jakou má teplotu, jaká je vyměna tepla materialu ze kterého je jezírko atd.. myslim že nejjednodušší řešení je vykopat větší díru :)

        NRedfish_Brno - Profil | Út 2.2.2010 10:50:09

        Moravadream >> Dalo by se to spočítat, kolik je třeba tam dát vody třeba 80st. teplé. Samo, že se to zase pomalu zhorší.

          NMoravadream - Profil | Út 2.2.2010 10:47:45

          Red carp >> Redfish_Brno >> mysliš že to pomuže:) to bude tak jedna desetina na pár hodin..

            NRedfish_Brno - Profil | Út 2.2.2010 10:39:52

            kukkYn_ >> Hrkni tam 3 kýble horký vody.

              NkukkYn_ - Profil | Út 2.2.2010 10:37:24

              Petr Z. Vedro >> tak sem to zmeril neco kolem 2-3C v 1metru takze celkem slabota

                NkukkYn_ - Profil | Út 2.2.2010 9:39:01

                Kord@ >> diky moc uz se tak tesim :) ale uz by to taky mohlo vsechno rozmrznout ze ve stredu rano maj prit velky privalovy srazky tak to zas bude mela :)

                  NKord@ - Profil | Út 2.2.2010 5:13:57

                  Petr Z. Vedro >> To jo až to bude hotovo tak uudělám výlet.Teda jestli nebude i v červenci sníh :-((
                  Už mě to štve furt padá a pada!A co ty a teplota?

                    NKord@ - Profil | Út 2.2.2010 5:11:55

                    kukkYn_ >> jestli plachta přežije zimu posílam ti ji.

                      NkukkYn_ - Profil | Po 1.2.2010 20:47:07

                      Petr Z. Vedro >> :o))

                        NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 20:24:29

                        kukkYn_ >> Taky už plánuju co budu dělat. Ale hlavně bych u je na rybyyyyyyyyyy aspoň na 2 hodky boha jeho.

                          NkukkYn_ - Profil | Po 1.2.2010 20:22:38

                          Petr Z. Vedro >> ja se obavam protoze i v lete mam strasne studenou vodu a to me tam slunicko celkem sviti divny asi se to nestihlo prohrat kdyz tam nemam melcinu doufam ze mi to letos vyjde stou Kordovou plachtou jinak sem v pérdeli :) uz se tesim na kopani a budovani tech tvaru,hloubky atd..bozee at uz je teplo tedkom hlasijou ze do stredy zase ma napadnout 30cm snehu :( tak to uz tu bude skoro 70cm :))))))

                            NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 20:18:23

                            kukkYn_ >> Tak napiš jestli mne trumfneš.

                              NkukkYn_ - Profil | Po 1.2.2010 20:16:57

                              Petr Z. Vedro >> no ja to budu muset zmerit uz to mam v hlave zabudovany a kolem 9 jsi jdu pro teplomer :)

                                NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 20:08:08

                                Kord@ >> Tak si je vezmeš až pojedeš pro ty sadarmo né!

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 20:06:50

                                  Kord@ >> To bych nedělal. Máš to daleko co?

                                    NKord@ - Profil | Po 1.2.2010 20:05:50

                                    Marsip >> Nejde to poslat kurýrem?Když si vyberu z fotky.

                                      NMarsip - Profil | Po 1.2.2010 19:50:21

                                      Kord@ >> U me doma.

                                        NKord@ - Profil | Po 1.2.2010 19:19:37

                                        Marsip >> Jenom 200.Slabota :-) A ten osobní odběr je kde?