Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMarsip - Profil | Po 1.2.2010 19:15:14

Petr Z. Vedro >> 200ryb nebudu fotit, jen osobni vyber.

    NKord@ - Profil | Po 1.2.2010 18:51:48

    Petr Z. Vedro >> Neboj Už se má oteplovat!Sice jen na chvilku ale aspon něco!

      NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 18:44:30

      kukkYn_ >> Čo to tárám ( to by mě Marsip dal ) Určitě změř a následně doporučuji se v jezírku vykoupat a tělesným teplem přihřát vodu. Pokud vás bude víc , jedině dobře. A pokud máš kamarády 4% spoluobčany tak ještě lépe :o)

        NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 18:40:54

        kukkYn_ >> Dobrá rada od přítele - pokud chceš v klidu dožít jara tak neměř.

          NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 18:40:14

          Kord@ >> Skoro máš pravdu, dneska kupodivu zamrzlo vzduchování a musel jsem to horkou vodou rozmrazovat, ale povedlo se.

            NkukkYn_ - Profil | Po 1.2.2010 18:39:38

            Kord@ >> :))

              NkukkYn_ - Profil | Po 1.2.2010 18:39:31

              Petr Z. Vedro >> no ja nevim se to bojim zmerit ale zkusim to zitra jestli najdu ten teplomer :)

                NKord@ - Profil | Po 1.2.2010 18:36:49

                kukkYn_ >> Říkal že tam bude sedět a funět do vody at se to oteplí :-)

                  NKord@ - Profil | Po 1.2.2010 18:35:21

                  Petr Z. Vedro >> Tak lepší 3,5 stupně než 1 stupen jak ja:-(

                    NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 18:30:32

                    kukkYn_ >> A jak u vás klucí? co teplota? Už aby byl konec února, komunisti slibují oteplení a oblevu.

                      NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 18:28:52

                      Kord@ >> Moc jsem toho nedopustil, ani né kubík. Teplota dnes odpoledne 3,5 stupně.

                        NkukkYn_ - Profil | Po 1.2.2010 18:28:49

                        Kord@ >> tos mu nemel rikat protoze to dneska nemeril a tedkom to pujde zmerit :o)

                          NKord@ - Profil | Po 1.2.2010 18:24:55

                          Petr Z. Vedro >> Ty jsi ale nedočkavej:-)))))))))
                          A co ta teplota?Lepší?

                            NPetr Z. Vedro - Profil | Po 1.2.2010 18:10:59

                            Marsip >> Budeš mít detailnější foto těch ryb co přiletějijó ?

                              NkukkYn_ - Profil | Ne 31.1.2010 21:19:30

                              Kord@ >> taky budu muset doma neco poresit naky to zimoviste :)

                                NkukkYn_ - Profil | Ne 31.1.2010 21:18:20

                                Moravadream >> tady kopiruju rust jesetera ruskyho tak se to treba da nejak z toho trosku priblizit

                                Rumunsko1966 (samice)Věk (roky) 5 10 20
                                Celková délka (mm) 640 980 1280

                                Rumunsko1966 (samci)Věk (roky) 5 10 20
                                Celková délka (mm) 766 1020 1210

                                  NMoravadream - Profil | Ne 31.1.2010 21:13:53

                                  máte někdo zkušenosti jak rychle rostou jeseteři v jezírku?

                                    NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 21:08:59

                                    kukkYn_ >> Díky.Neboj se nic do zimi to stihnu :-)

                                      NkukkYn_ - Profil | Ne 31.1.2010 21:01:35

                                      Kord@ >> pekny rybky budes mit :) hodne stesti hlavne si porid tu zazimovacku ;o)

                                        NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 20:59:10

                                        Marsip >> Jo a ještě MOOOC DÍKY za ty koi :-)