Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nc.13 - Profil | St 3.2.2010 15:38:34

Marsip - kurňa moc pěkní nástražáci na sumíky!!! :-)

    NJettys - Profil | St 3.2.2010 13:05:48

    Petr Z. Vedro >> nech si napsat cenu na splátky:))

      NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 13:04:30

      Marsip >> netrap mě a písni cenu těch Shusui. Ale pomalu abych se nelek.

        NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 10:14:25

        Marsip >> shusui jsou moc pekny :)

          NMarsip - Profil | St 3.2.2010 10:08:29

          V dubnu k vyberu i tyto ryby: Shusui 35-38cm, Mix doitsu 40-45cm

            NMarsip - Profil | Út 2.2.2010 21:26:06

            Petr Z. Vedro >> yez

              NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 21:24:21

              Marsip >> Tancho Ginga - jako červená skvrna na hlavě?

                NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 21:16:05

                Taky pěknej.
                Doitsu Kujaku.

                  NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 21:12:59

                  třetí.
                  Taky New Ginga

                    NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 21:11:38

                    druhej. New Ginga

                      NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 21:11:17

                      Marsip >> Závratný sumy u Štecha. Já vím jak pro koho.
                      Kikukoriu

                        NMarsip - Profil | Út 2.2.2010 21:09:40

                        Dnes jsem byl checkovat sve ryby a jsou na 9,5C :)

                          NMarsip - Profil | Út 2.2.2010 21:06:59

                          Petr Z. Vedro >> Podivej se ke stechovi, ginga nejsou jenom cerno bila http://www.kapr-koi.cz/akc55-jarni-nabidka-japonsk​ych-nishikigoi-prvni-a-druha-kolekce

                            NMarsip - Profil | Út 2.2.2010 21:04:28

                            Pekny je yamato nishiki v doitsu, mam jednoho doma. Defakto kikusui s cernymi znaky ruzne po tele.

                              NMarsip - Profil | Út 2.2.2010 20:54:32

                              tancho ginga

                                NMarsip - Profil | Út 2.2.2010 20:52:57

                                Petr Z. Vedro >>
                                Yamato Nishiki
                                Ginga - nova varieta, zatim ne-uznana pro vystavy
                                Doitsu Kohaku - kohaku bez supin
                                Doitsu Sanke - sanke bez supin.

                                V priloze yamato a dve ginga

                                  NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 20:45:02

                                  Marsip >> Už jsem našel Doitsu Kohaku.

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | Út 2.2.2010 20:33:09

                                    Marsip >> Ahoj, nikde jsem nenašel variety YAMATO, GINGA, D/KOHAKU, D/SANKE. Nemáš nějaký odkaz kde se na ně dá kouknout?

                                      NMoravadream - Profil | Út 2.2.2010 20:13:51

                                      Red carp >> Redfish_Brno >> jj taky sem je letos vypustil..nějak mě moc neberou letos..

                                        NRedfish_Brno - Profil | Út 2.2.2010 11:27:24

                                        Moravadream >> Normálně chodím Černá hora, Podolí, Sokolnice. Jelikož jsem měl problém se zádama, tak letos zatím dírkařsky abstinuju do úplného vyléčení.