Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 19:51:04

Marsip >> To mi je bude tak dlouho držet?Až se oteplí jdu na to!!

    NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 19:49:45

    Kord@ >> Az budes mit ok jezirko, dej vedet.

      NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 19:48:59

      Marsip >> Kdy a kde si je můžu vyzvednout?

        NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 19:48:20

        Rick >> Variety jsem napsal nize

          NRick - Profil | Ne 31.1.2010 19:46:22

          Bude tak vyběr s vice barev? dole to vypada že měli JP zaseknuti žluty a červeny toner

            NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 19:44:09

            Rick >> Rekl bych, ze cerna tecka je vypalena od cigarety. :)

              NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 19:43:45

              Kord@ >> Jsou to toi toi

                NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 19:43:10

                Marsip >> Asi moc dobrý.Fakt mi to daruje?Jsou to koi,nebo karasci?

                  NRick - Profil | Ne 31.1.2010 19:42:39

                  tak ja se vezmu ten s černou tečku

                    NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 19:41:21

                    Kord@ >> Kamarad

                      NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 19:39:55

                      Petr Z. Vedro >> Díky,ale sám tomu nevěřím!!

                        NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 19:38:50

                        Marsip >> Si děláš srandu??A kdo to vubec je?

                          NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 31.1.2010 19:36:48

                          Marsip >> cena a termín odběru?

                            NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 19:21:14

                            Tak panove, 200 kousku prifrci v polovine Brezna, velikost 10-12cm, koukejte setrit, vzal jsem je kvuli Vam (65%) :)

                            Chovatel: Aoki
                            V mixu je: Yamato, Kikusui, Ginga, Hajiro, Kikokuryu, Benikikokuryu, Goshiki, D/Kohaku,
                            D/Sanke.

                            Prajs do SZ

                              NMoravadream - Profil | Ne 31.1.2010 19:01:19

                              Petr Z. Vedro >> ne asi, snad už konečně bude v unoru nějaká obleva..

                                NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 31.1.2010 18:59:44

                                Moravadream >> Ale jinak tu teplotu bych už konečně bral napořád.

                                  NMoravadream - Profil | Ne 31.1.2010 18:56:29

                                  Petr Z. Vedro >> jj čidlo měří rychle

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 31.1.2010 18:49:04

                                    Moravadream >> asi, ale teplota měřená čidle na dně jezírka byla stejná po dobu cca 8 minut.

                                      NMoravadream - Profil | Ne 31.1.2010 18:47:17

                                      Petr Z. Vedro >> no spíš myslím že ještě neklesla dost pomalu se vyrovnává teplota v tomto měřeku, kdyby si to tam měl pul hodiny byla by teplota jiná si myslím.. je to kus plastu, který málo vodí

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 31.1.2010 18:45:42

                                        Kord@ >> Gratulace, dobří lidé ještě jsou. Ať ti rostou.