Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 31.1.2010 18:44:00

Moravadream >> Taky jsem koukal, teploměr byl venku cca 10 minut a stejnou dobu i čidlo ve vodě.

    NMoravadream - Profil | Ne 31.1.2010 18:42:54

    Petr Z. Vedro >> ale ta teplota venku je slušná :D

      NMarsip - Profil | Ne 31.1.2010 18:42:50

      Kord@ > VojtaZ ti daruje tyto ryby

        NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 12:08:01

        Petr Z. Vedro >> Mě už kleplo!!!!Dopust tu vodu,jak píše Marsip.Já už nedopustím nic :-)

          NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 12:06:56

          Marsip >> Piš!!Všechno najednou!!

            NPetr Z. Vedro - Profil | So 30.1.2010 19:56:16

            Marsip >> Jak jednou změříš už nepřestaneš. Už mám objednanou kubíkovou nádrž tu samou co jsi měl ty.

              NMarsip - Profil | So 30.1.2010 19:52:21

              Petr Z. Vedro >> Tak to nemer a nebudes se stresovat. :)

                NPetr Z. Vedro - Profil | So 30.1.2010 19:39:58

                Kord@ >> Asi mě klepne, proč jen jsem tu teplotu měřil! Minulé zimy mě to ani nenapadlo a byl jsem v klidu.

                  NMarsip - Profil | So 30.1.2010 19:28:47

                  Kord@ >> Mam pro tebe jednu squelou zpravu, kterou chces slyset driv? :)

                    NMarsip - Profil | So 30.1.2010 19:25:00

                    Petr Z. Vedro >> Dopust tam vodu z kohoutku, ma asi 5C

                      NKord@ - Profil | So 30.1.2010 19:02:34

                      Petr Z. Vedro >> ale snad to bude OK.Musí!!

                        NPetr Z. Vedro - Profil | So 30.1.2010 18:59:05

                        Kord@ >> Ja vjem.

                          NKord@ - Profil | So 30.1.2010 18:58:07

                          Petr Z. Vedro >> Slabota!!

                            NPetr Z. Vedro - Profil | So 30.1.2010 18:27:41

                            Kontrola teploty. Nic moc :o((((

                              NPavol sk - Profil | Čt 28.1.2010 21:28:51

                              A co to tak normalne vymurovať a použit foliu? Nemal by to byť problem

                                NKord@ - Profil | Čt 28.1.2010 11:33:31

                                Jettys >> To je fakt,jen tak někdo se nekoupe s koi-kaprama :-)

                                  NJettys - Profil | Čt 28.1.2010 11:03:32

                                  Kord@ >> víš prd jakou mám vanu:)

                                    NMarsip - Profil | Čt 28.1.2010 7:37:31

                                    Kord@ >> Jettys se jen nechce myt.

                                      NKord@ - Profil | St 27.1.2010 22:43:56

                                      Jettys >> Malé ne?

                                        NMany - Profil | St 27.1.2010 16:46:25

                                        Marsip >> no ty nás tady vnadíš s těma kojakama