Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

dasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:30:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vase zprava

    kebator - Profil | Po 18.1.2010 20:28:12

    hladam jednu foto, ktora sa naramne podarila, len ju musim najst ... mam v tom pekny bordel :-)

      Batour - Profil | Po 18.1.2010 20:26:50

      dasty carp >> per to sem

        dasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:26:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Baťour >> Batour >>

          dasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:24:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Baťour >> Batour >> Mám dost fotek se synátorem........

            kebator - Profil | Po 18.1.2010 20:23:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vase zprava

              kebator - Profil | Po 18.1.2010 20:20:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Prva ryba - syn mojho kolegu z prace

                Batour - Profil | Po 18.1.2010 20:18:44

                Vase zprava

                  Batour - Profil | Po 18.1.2010 20:16:13

                  tak co dětičky rybáři

                    Kocháč - Profil | Ne 17.1.2010 20:48:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    a ještě jedna

                      Batour - Profil | Ne 17.1.2010 20:25:19

                      Fullnek >> opravdu krasná fotka a hlavně ten línek

                        Batour - Profil | Ne 17.1.2010 20:24:28

                        Fullnek >> to bys měl ta velká je spíš pro starší děcko

                          Batour - Profil | Ne 17.1.2010 20:23:41

                          hofi >> je vidět že se jí opravdu dařilo!!!!!!!!

                            SIOLA - Profil | Ne 17.1.2010 19:37:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vase zprava

                              hofi - Profil | Ne 17.1.2010 19:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              moja malá na rybárskych pretekoch

                                Fullnek - Profil | Ne 17.1.2010 19:28:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                akorát mu pro tento rok musím pořídit nějakou menší a lehčí udicu

                                  Fullnek - Profil | Ne 17.1.2010 19:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Malího fullneka to taky tento rok chytlo

                                    Kocháč - Profil | Ne 17.1.2010 19:21:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vase zprava

                                      Kocháč - Profil | Ne 17.1.2010 19:17:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vase zprava

                                        domindo - Profil | Ne 17.1.2010 19:10:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vase zprava