Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

NBatour - Profil | Po 18.1.2010 21:23:17

kebator >> to stálo za to pěkné

    Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 21:22:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vase zprava

      Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 21:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Baťour >> Batour >> takze to bol porod, preluskal som cca. 13000 foto na PC a nakoniec som to nasiel na externom disku spakovane :-)))

      toto je ono, co som dlho hladal !

        Nwašek - Profil | Po 18.1.2010 21:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ještě poslední fotka z hodu na cíl ..... víc fotek už sem dávat nebudu, mám jich stovky a nechám prostor i dalším špuntům :-).

          Nwašek - Profil | Po 18.1.2010 20:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Návrat rybářského kroužku z týdenního soustředění v Ostově nad Oslavou .... 2007

            Npdpavel - Profil | Po 18.1.2010 20:53:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            muj 5letej synovec...na lovu američanů :D byli smetam 4hodiny asi a porad enchtel domů

              Nblecha39 - Profil | Po 18.1.2010 20:50:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vase zprava

                Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:49:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vase zprava

                  Nblecha39 - Profil | Po 18.1.2010 20:47:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vase zprava

                    Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:40:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    f

                      NBatour - Profil | Po 18.1.2010 20:40:09

                      kebator >> kdo hledá najde

                        Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:40:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        e

                          Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:39:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vase zprava

                            Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:38:40

                            Baťour >> Batour >> uz som to na MRK niekde daval, ale nemozem to najst ... kuwa ! fakt to stalo za to ...

                              Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:37:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vase zprava

                                Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:33:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ds

                                  Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  h

                                    Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:32:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    m

                                      Ndasty carp - Profil | Po 18.1.2010 20:31:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      d

                                        NBatour - Profil | Po 18.1.2010 20:30:55

                                        kebator >> najdi a pošli zatim si dám sprchu