Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

Razgy - Profil | So 10.9.2011 20:32:41

    Zlejšek - Profil | Pá 9.9.2011 21:13:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Naše Johanka se svým prvním proutkem, věk 2 roky, 8 měsíců.

      Tencher97 - Profil | Pá 9.9.2011 20:30:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak já též něco přihodím.Prosím rýpavé a pohledy vyfoťte a pošlete přes SZ
      Já vám odpovím fotkou mého pobouřeného já a tím vás zabiju protože chcípnete smíchy :-))
      Děkuji za pozornost :-))) [Je mi 14]

        Pavel Z - Profil | Pá 9.9.2011 20:14:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Baťour >> Batour - >> .

          mico - Profil | St 31.8.2011 18:44:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tady uz ma prviho kapra 58 cm ktereho vytahl za moji pomoci:-))))

            mico - Profil | St 31.8.2011 18:40:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak tady muj synecek chytil prvniho cejna 48 cm:-)

              Pavel Z - Profil | St 31.8.2011 18:34:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Chytání z lodě :-)

                rices - Profil | Po 8.8.2011 22:23:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                z deckých pretekov :-)

                  Hody - Profil | Po 8.8.2011 22:18:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Poslední vycházka s mladým nedopadla dobře po obrovské radosti ze zdolané ryby následovala nejlepší část puštění ryby zpět problém nastal když se rybka zachytila v trávě ve vodě následoval hluboký předklon a má důvěra že to zvládne.Následnou ukázkovou držku mladého po hubě nemusím popisovat pak už jen můj skok do vody hrr do auta a do sprchy potom následná odměna od manželky (blablabla)atd.Samozrejmě že i tohle patří k učení našich nejmenších:o)))

                    Matos - Profil | Po 8.8.2011 18:00:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    mladej na rybách.

                      Razgy - Profil | Ne 7.8.2011 21:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      náš Vojta. jedinej problém je, že když chytáme na rohlík, knedlík a kolínka, tak všechno sbaští dřív než ryby...

                        retrívr - Profil | Ne 7.8.2011 21:43:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        To je můj nejmladší, teď už hází prutem normálně.

                          Pavel Z - Profil | Ne 7.8.2011 21:31:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          letošní začím nej :-)

                            Pellon - Profil | Po 13.9.2010 19:43:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Baťour >> Batour - >> udelali jsme vylet, s kamosem jsme vzali manzelky a deti a musim rict ze jsem to cekal trosku horsi :)))

                              Pavel Z - Profil | Ne 22.8.2010 13:20:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Už to zkouší i větší klacky

                                I.M.O.T.H.E.P. - Profil | Ne 22.8.2010 13:16:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                zde posílám foto mého syna od záseku až po foto všechno sám já jsem to natáčel bez pomoci jen z podběrákem 12kg velká radost syna i moje

                                  Pavel Z - Profil | Ne 22.8.2010 12:55:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vzal feeder do ruky šlo mu to

                                    ABU Master - Profil | So 7.8.2010 11:23:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kámoš, chytá taky, ale tahle fishka je moje.

                                      Magič - Profil | So 7.8.2010 11:20:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zdár,taky mám doma dva kousky na který jsem hrdý.

                                        m.lada - Profil | So 7.8.2010 10:50:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Malá rybářka

                                          Pellon - Profil | So 7.8.2010 10:43:48

                                          Baťour >> Batour - 7.8.2010 10:39:49 >> priste budu pripraven :)

                                            Batour - Profil | So 7.8.2010 10:39:49

                                            Pellon >> i tohle se stává...

                                              Pellon - Profil | So 7.8.2010 10:35:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              Baťour >> Batour - >> Tak jsem ve stredu vzal svoji dcerku (2roky) na ryby s kamaradem a ten mel syna (3,5roku) byl to celkem zahul se o ne celej den starat zvlast kdyz jsme chytali na starou klasiku a dost nam brali cejni... zase aby se deti kouknuli na nejakou rybu....decka pousteli cejny a kapriky jak o zavod staveli babovicky a byl docela klid... zrovna jsme chytili pekne pocasi takze musim rict ze byl velmi podareny vylet... buhuzel kdyz jsem zapnul fotak tak "batery low" a foto se nekonalo...

                                                Pavel Z - Profil | Čt 5.8.2010 18:04:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                i na přívlač se mu daří

                                                  Pavel Z - Profil | Čt 5.8.2010 18:03:53

                                                  kukuřička se osvědčila

                                                    pechy - Profil | St 4.8.2010 22:13:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    ..

                                                      pechy - Profil | St 4.8.2010 21:49:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Baťour >> Batour - >> sice zapíchl obráceně vidličky,ale jinak mu to začíná jít ))

                                                        tinkky - Profil | Po 12.7.2010 22:26:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        A konecne aj prvy pstruh.

                                                          tinkky - Profil | Po 12.7.2010 22:24:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          moj prvy Bolen

                                                            Salmon - Profil | Po 12.7.2010 22:16:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Ještě pár různých...

                                                              Salmon - Profil | Po 12.7.2010 22:14:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Synátor a parťák:-)

                                                                pechy - Profil | Po 12.7.2010 21:57:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                druhej se mnou už chodí...,tady študuje rybářství )))

                                                                  pechy - Profil | Po 12.7.2010 21:54:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  budoucí rybář ))

                                                                    volfino - Profil | Ne 27.6.2010 14:45:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    prvni kaprik

                                                                      blecha39 - Profil | Ne 27.6.2010 14:20:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                      pomocnik přinesl štěsti

                                                                        Matos - Profil | Ne 27.6.2010 13:58:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                        náš malý rybář

                                                                          Pavel Z - Profil | Po 21.6.2010 19:48:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                          a má ty správné náviky