Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

NBatour - Profil | Ne 17.1.2010 18:52:46

Vase zprava

    NDejv - Profil | So 16.1.2010 20:51:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ....a někdy se xichtěj jak banda čertů..:-)))

      NDejv - Profil | So 16.1.2010 20:50:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Baťour >> Batour >> někdy nám dětičky pěkně zapózujou.....

        NBatour - Profil | So 16.1.2010 19:36:41

        Vase zprava

          Nspinnmen - Profil | So 16.1.2010 19:20:51

          Baťour >> Batour >> Jasně v pohodě

            NBatour - Profil | So 16.1.2010 19:17:44

            spinnmen >> zase mě moc nechval nebo bych se mohl rozbrečet..))))))))

              Nspinnmen - Profil | So 16.1.2010 17:17:13

              Baťour >> Batour >> diky ti za dvou důvěru a podle toho co říkáš si správný člověk

                NBatour - Profil | So 16.1.2010 17:14:10

                spinnmen >> právě proto sem ti ho dal že si ji pustil třeba je to pravda třeba ne to už záleží jen na tobě jestli by ti ta lež udělala radost

                  Nspinnmen - Profil | So 16.1.2010 17:11:22

                  spinnmen >> jo a myslím si že neni správné když dostanu spravny zapis za to že jsem napsal že jsem chyt štiku 114 a nemam ji zdokumentovanou co když si vymíšlim ja si jako nevymyslim ale je to fajn když si rybáři věří

                    NBatour - Profil | So 16.1.2010 17:11:02

                    spinnmen >> to si udělal velice dobře třeba udělá radost někomu dalšímu a hladem se zatim v naší zemi netrpí

                      Nspinnmen - Profil | So 16.1.2010 17:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Baťour >> Batour >> já ji pustil protože si myslím že takováhle kráska by měla dožit v klidu

                        NBatour - Profil | So 16.1.2010 17:07:08

                        spinnmen >> no to je opravdu škoda

                          Nspinnmen - Profil | So 16.1.2010 17:06:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Baťour >> Batour >> díík škoda že když jsem vyvláčel štiku 114 že jsem u sebe neměl foťák

                            NBatour - Profil | So 16.1.2010 17:03:54

                            spinnmen >> pěkné jen tak dál

                              Nspinnmen - Profil | So 16.1.2010 16:54:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              První dírky a první pstruh na dírkách v životě

                                NBelhyč - Profil | So 16.1.2010 16:49:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                V pěti letech a už takový macek! :)

                                  NBatour - Profil | So 16.1.2010 16:46:48

                                  Belhyč >> opravdu ty děcka takové úlovky potěší

                                    NBatour - Profil | So 16.1.2010 16:45:55

                                    Belhyč >> pěknej úlovek

                                      NBelhyč - Profil | So 16.1.2010 16:45:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      První kapr!

                                        NBelhyč - Profil | So 16.1.2010 16:42:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        První úlovek v životě!