Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

Batour - Profil | So 16.1.2010 16:31:23

malej vláčkař

    Kandat - Profil | Pá 15.1.2010 22:27:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Snad se mnou bude taky jednou chodit.

      ipoš - Profil | Pá 15.1.2010 22:22:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      nechápu jak takový malý borci a borky drží prut kolem 4 m s kaprem jo a svoje děti budu chtět taky aby se neflákaly a jezdily na ryby bo u vody je krásně

        Batour - Profil | Pá 15.1.2010 22:21:52

        HK >> tak si to tam užíjte taky snad letos pojedem na ebro ale nejdřive cass. pad. labe. a když to víjde tak na podzim ebro

          HK - Profil | Pá 15.1.2010 22:18:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Baťour >> Batour >> A to letos jedeme za manželem na Ebro.

            Batour - Profil | Pá 15.1.2010 22:02:19

            HK >> děkuji opravdu povedená fotečka!!!!!!!!!

              HK - Profil | Pá 15.1.2010 21:56:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Na Trnávce

                Badimura - Profil | Pá 15.1.2010 21:18:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vase zprava

                  Batour - Profil | Pá 15.1.2010 20:59:46

                  Vase zprava

                    nojby - Profil | Čt 14.1.2010 13:01:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Batour >> a pak má být na rybách klid:-D

                      Dejv - Profil | St 13.1.2010 22:33:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ale jinak se už velkejch ryb nebojí..:-))

                        Dejv - Profil | St 13.1.2010 22:29:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Občas si zavolá na pomoc malou Bobrmanovou..:-))

                          Batour - Profil | St 13.1.2010 22:26:16

                          rey >> ok dobrou

                            Dejv - Profil | St 13.1.2010 22:25:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Baťour >> Batour >> taky měla za soupeře pořádnýho macka..:-)) No, musel jsem trochu pomoci, ale měla výdrž.

                              rudla 69 - Profil | St 13.1.2010 22:24:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              rey >> nechci brát naději,ale mě to potkalo letos.Po šesti letech jsem mladýmu nevzal povolenku.K vodě se mnou jede rád,ale nenahodí.Přestal jsem ho lámat to nemá cenu.Teď můžu jenom doufat,že se k tomu jednou vrátí.....foto z minulé sezony

                                rey - Profil | St 13.1.2010 22:23:12

                                Baťour >> Batour >> Jo to máš pravdu tak se chlape drž a jdu si lehnout at nedělám špatný příklad s ponocováním.

                                  Batour - Profil | St 13.1.2010 22:20:58

                                  rey >> to je ale pokud se nechytne nějaké debilní party tak je vše v pořadku

                                    Batour - Profil | St 13.1.2010 22:19:16

                                    Dejv >> kde se bereš na mrku kolego jinak pěkná zdolávačka

                                      cuchak - Profil | St 13.1.2010 22:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vase zprava

                                        Batour - Profil | St 13.1.2010 22:17:57

                                        Kalamajka >> pěknej pupík!!!!!!!!!!!