Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

rey - Profil | St 13.1.2010 22:17:42

Baťour >> Batour >> Jo to jo ale vidím jak kámoš má vychovanou holku a taky bych chtěl jí mít takovou.Ale jak říkáš je jiná doba a jiné zvyky.

    Dejv - Profil | St 13.1.2010 22:17:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Baťour >> Batour >> nazdar hochu..:-)))

      cuchak - Profil | St 13.1.2010 22:15:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vase zprava

        Batour - Profil | St 13.1.2010 22:15:12

        rey >> to jo ale víš jak to chodí kdyš jdou do puberty to je snima dost problematycký

          Kalamajka - Profil | St 13.1.2010 22:14:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Moje vnučka Týna a její ůspěchy v roce 2009

            rey - Profil | St 13.1.2010 22:12:59

            Baťour >> Batour >> To bych nedovolil na moji malou si dám pozor.Aby mněla hodně zájmu a nemněla čas na blbosti.

              cuchak - Profil | St 13.1.2010 22:11:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vase zprava

                Batour - Profil | St 13.1.2010 22:11:13

                rey >> to chce je na prd když se decka bezhlavě flákaj kolem baráku

                  rey - Profil | St 13.1.2010 22:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Baťour >> Batour >> To jo to zahřeje na srdci.To víš holky spíše myslí na jiné blbosti ale někdy je vezmeme sebou vetšinou na více dnů at si to užijou.

                    IoKosta - Profil | St 13.1.2010 22:09:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vase zprava

                      Batour - Profil | St 13.1.2010 22:07:55

                      rey >> no to nikdo do předu neví já taky nevim jestli to kluka chytne jako mě zatim když řeknu že jedu na ryby tak už nosí věci s pokoje ke dveřim a to je supr pocit

                        rey - Profil | St 13.1.2010 22:02:49

                        Baťour >> Batour >> Jo říkám počkej až všechny vyrostou nevím ještli ještě s námi půjdou na ryby.Ale byli by jsme rádi.

                          Batour - Profil | St 13.1.2010 22:01:47

                          rey >> no vidíš přeci máš nějáké děti ve forotě

                            rey - Profil | St 13.1.2010 21:57:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A to je ta moje vlastní.

                              rey - Profil | St 13.1.2010 21:56:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vase zprava

                                rey - Profil | St 13.1.2010 21:56:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Baťour >> Batour >> Co myslíš ty holky počkej až vyrostou to budou fotky.

                                  Batour - Profil | St 13.1.2010 21:55:49

                                  rey >> ty máš kliku

                                    rey - Profil | St 13.1.2010 21:49:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vase zprava

                                      rey - Profil | St 13.1.2010 21:48:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Taky vám přidám naše pomocnice na rybách.

                                        Batour - Profil | St 13.1.2010 21:39:13

                                        tak co je s váma nemáte děti rybáře